به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، عبدالحمید احمدی در همایش کمک مومنانه وزنه‌برداری، اظهار داشت: در ادامه همایش کمک‌های مومنانه و کمک‌های ورزشی ها امروز شاهد حرکت ارزشمند در فدراسیون وزنه‌برداری بودیم که قهرمانان این رشته ورزشی حضور داشتند. به صورت نمادین 3 مدال‌آور این رشته مدال‌های خود را عرضه کردند تا بتوانند کمک‌های مومنانه را جمع کرده و در اختیار نیازمندانی گذاشتند که در اثر کرونا دچار آسیب شدند.

معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: بهداد سلیمی، بیرانوند و الهام حسینی 3 قهرمانی بودند که مدال خود را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کردند. این مدال‌ها به صورت نمادین به مزایده گذاشته شد تا با کمک خیرین گام دیگری در این مسیر برداریم. فدراسیون‌های دیگر هم هستند که این برنامه را تا پایان ماه صفر ادامه خواهند داد.

احمدی در پاسخ به این سوال که یکی از مطالبات اهالی فوتبال به ویژه استقلال بازگشت استراماچونی است، تصریح کرد: در این خصوص صحبت‌های زیادی شده است. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تصمیم‌گیرنده اصلی در خصوص ادامه همکاری مربیان و بازیکنان خارجی هستند. طبق قواعد سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال همه باشگاه‌ها از جمله استقلال باید مطابق آن عمل کنند.

او درباره اینکه سعادتمند با وزیر هماهنگ کرده و به سفر رفته، آیا شما این موضوع را تکذیب می‌کنید، گفت: قبلا به این سوال پاسخ داده شده است. قطعا این طور نبوده و مسیر سازمان لیگ باید ادامه پیدا کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: