به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ اسماعیل حلالی در خصوص علت حضورش در باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: اینجا  خانه ما است. درست است که در فصل آینده در این باشگاه به عنوان مربی تیم‌های پایه حضور ندارم اما تا قیامت به فکر پرسپولیس هستم

او در مورد برنامه‌اش برای فصل بعد در عرصه مربیگری، گفت: با یکی دو تیم از لیگ یک و لیگ دو صحبت کرده‌ام و احتمالا در این هفته وضعیتم روشن می‌شود.

هافبک سابق پرسپولیس با اشاره به شروع دوباره لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: در حال حاضر نماینده‌های ما در این رقابت‌ها شکل خوبی ندارند و از نظر آمادگی و هماهنگی مشکل دارند. همان طور که دیدید این موضوع در بازی اول شهرخودرو مشهود بود. به هرحال امیدوار هستم انگیزه تازه‌واردها در ادامه اتفاقات خوبی را برای نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان رقم بزند.

بازیکن سابق سرخ‌ها در خصوص شرایط پرسپولیس در آستانه دیدار این تیم برابر التعاون، گفت: به نظر من پرسپولیس نسبت به تیم‌های دیگر سر و شکل بهتری دارد. درست است این تیم  2 -3 بازیکن خوب را از دست داده اما با خرید چند بازیکن با انگیزه شرایط خوبی را به دست آورده و من فکر می‌کنم انگیزه‌ای که این نفرات دارند، بتوانند به پرسپولیس در بازی‌های پیش‌رو کمک کنند.  

حلالی با اشاره به این موضوع که تیم الدحیل، اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس در این رقابت‌هاست، خاطرنشان کرد: التعاون رقیب سرسختی برای پرسپولیس نیست. به نظر من الدحیل جدی‌ترین رقیب تیم گل‌محمدی است و بعید می‌دانم پرسپولیس برابر حریفان دیگرش با مشکل مواجه شود.

او در پایان در رابطه با پیش‌بینی‌اش از نتیجه دیدار برابر التعاون گفت: ان شا اله انگیزه‌ای که به آن اشاره کردم در این بازی وجود خواهد داشت و پرسپولیس با پیروزی این دیدار را پشت‌سر می‌گذارد.

خبرنگار: علی شفیعی‌جم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: