به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سید عبدالحمید احمدی در مراسم کمک مومنانه فدراسیون والیبال برای حمایت از قشرهای ضعیف و خانواده‌های نیازمند جامعه، با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، افزود: خوشحالیم در آستانه این هفته شاهد حرکت جوانمردانه‌ای از سوی فدراسیون والیبال هستیم.

وی با بیان این که مراسم کمک مومنانه فدراسیون والیبال در استمرار حرکت جوانمردانه جامعه ورزش کشور از ابتدای سال ۹۹ است، تصریح کرد: در پاسخ به فرمان مقام معظم رهبری، این حرکت تا پایان بحران کرونا ادامه خواهد داشت و جا دارد در این زمینه از سازمان بسیج ورزشکاران نیز تشکر و قدردانی کنم.

معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به مسئولیت اجتماعی جامعه ورزش و کمک رسانی به مردم به‌ویژه نیازمندان گفت: این کار را تا پایان ماه صفر در فدراسیون های مختلف ورزشی ادامه می‌دهیم تا گامی هر چند کوچک در کاهش آلام مردم باشد.

وی با یادآوری شروع هفته دفاع مقدس که یادآور جانبازی‌ها، رشادت‌ها و شهادت بهترین جوانان این مرز بوم است، افزود: در تاریخ کشور بارها این‌گونه تهاجمات انجام شده و قطعه‌ای از خاک ایران جدا شده، اما در طول هشت سال دفاع مقدس به رغم ناجوانمردانه‌ترین حملات، جوانان کشورمان با از خود گذشتگی اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور تصرف شود و همواره باید خود را مرهوم این رشادت‌ها بدانیم.

احمدی نقش جامعه ورزش کشور در دفاع مقدس را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: حاصل حضور درخشان جامعه ورزش در هشت سال دفاع مقدس، پنج هزار شهید ورزش است که به آن‌ها افتخار می‌کنیم. جامعه ورزش ایران امروز هم در حرکت‌های پهلوانی پیشگام هستند و در مقابل تهاجم نابرابر، تحریم و تهدید دشمن، ایستاده و همراه مردم است و تلاش می‌کند که مسیر شهدا، جانبازان و آزادگان را ادامه دهد.

مراسم کمک مومنانه فدراسیون والیبال برای حمایت از قشرهای ضعیف و خانواده‌های نیازمند جامعه، امروز (یکشنبه) با حضور مسئولین ورزش کشور در سالن والیبال فدراسیون برگزار و بیش از ۱۳۰ بسته تهیه شد که به زودی در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

در این مراسم دکتر سیدعبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزش کشور، سیدمحمد شروین اسبقیان فرمانده بسیج وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، پرسنل فدراسیون و نمایندگانی از خانواده بزرگ والیبال حضور داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: