به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدرضا داورزنی در مراسم کمک مومنانه فدراسیون والیبال برای حمایت از قشرهای ضعیف و خانواده‌های نیازمند جامعه، با گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، افزود: دشمنان شرایط بسیار سختی را برای مردم کشورمان ایجاد کردند و تلاش دارند از راه‌های مختلف مردم ایران را به زانو درآورند.

وی با تاکید بر این که مردم عزیز ایران همیشه در صحنه هستند و به یکدیگر کمک کردند، تصریح کرد: تا کنون اقدامات بسیار خوبی از سوی مسئولین و مردم برای گذر از این مشکلات و حوادث انجام شده است و خوشبختانه مشکلات به بحران تبدیل نشده است.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: در حال حاضر شرایط اقتصادی به گونه‌ای است که اقشار ضعیف جامعه تحت فشار هستند و رسالتی سنگینی بر عهده مردم است که به یکدیگر کمک کنند.

وی با بیان این که بسیج وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون والیبال در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری برای مشارکت در نهضت کمک به مددجویان تحت حمایت، قشرهای ضعیف و خانواده‌های نیازمند جامعه، اقدام به برگزاری مراسم کمک مومنانه کرده است، گفت: فدراسیون والیبال پیش از نیز در راستای مسئولیت اجتماعی خود در دوران زلزله به مردم کمک کرده است و در شرایط فعلی کشور نیز از هیچ کمکی برای رفع مشکلات مردم دریغ نخواهد کرد.

داورزنی تاکید کرد: برای کمک به مردم، به همین یک‌بار بسنده نمی کنیم، زیرا والیبال کشور همان‌گونه که در شادی‌ها و موفقیت‌ها لبخند بر روی لب مردم می‌آورد، رسالت دیگری نیز دارد و باید در سختی‌ها و مشکلات، کنار مردم باشد.

مراسم کمک مومنانه فدراسیون والیبال برای حمایت از قشرهای ضعیف و خانواده‌های نیازمند جامعه، امروز (یکشنبه) با حضور مسئولین ورزش کشور در سالن والیبال فدراسیون برگزار و بیش از ۱۳۰ بسته تهیه شد که به زودی در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

در این مراسم دکتر سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزش کشور، سید محمد شروین اسبقیان فرمانده بسیج وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان، دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، پرسنل فدراسیون و نمایندگانی از خانواده بزرگ والیبال حضور داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: