به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجید نامجومطلق، سرمربی تبم فوتبال استقلال ایران در آستانه بازی حساس با الاهلی عربستان در هفته پایانی لیگ قهرمانان در نشست خبری حضور یافت و صحبت‌های جالبی را انجام داد.

نامجومطلق گفت: در ابتدا باید اعتراض کنم که من و همراهانم یک ساعت برای رسیدن به محل کنفرانس در راه بودیم بخاطر اینکه راننده مسیر را بلد نبود و از این بابت بسیار عصبانی هستم.

او درباره شرایط تیمش قبل از بازی با الاهلی افزود: فردا بازی سرنوشت‌سازی داریم و فقط دنبال گرفتن 3 امتیاز هستیم. آنالیز خوبی از الاهلی داریم و با احترام به حریف، فردا محکوم به برد هستیم.

سرمربی استقلال درباره دیدار قبلی تیمش مقابل الشرطه عراق و اینکه شانس صعود تیمش کاهش یافته تاکید کرد: همانطور که بعد از بازی عرض کردم. تیم ما از شرایط بازی دور بود و به خاطر همین بازیکنان ما نیمه اول خوبی نداشتند ولی نیمه دوم شرایط عوض شد و می‌توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم، از بازی گذشته درس می‌گیریم و به امید خدا تلاش خواهیم کرد که بازی فردا را برنده باشیم.

نامجومطلق درباره اینکه الاهلی صعودش قطعی شده و شاید انگیزه لازم را نداشته باشد، گفت: در واقع ما به تیم مقابل و انگیزه‌های آنها کاری نداریم و انگیزه بازیکنان خودمان مهم است و برای هدف‌مان خواهیم جنگید.

او با اشاره به مشکلات میزبانی قطری‌ها افزود: این اتفاقی که امروز برای ما  افتاد و یک ساعت در راه بودیم، امیدوارم آخرین اتفاق باشد و تکرار نشود. ما فردا بازی مهمی داریم و نیاز به تمرکز خواهیم داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: