به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، همزمان با روز جهانی صلح و به دعوت کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک، حجت الاسلام سید علی تهامی مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانها به همراه شاهین سلطانپور رئیس تربیت بدنی سازمان زندان ها از موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک بازدید کردند.

در این بازدید محسن رضوانی رئیس کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک و مهرداد برزگریان معاون اجرایی موزه آنان را همراهی کردند.

حجت الاسلام تهامی در حاشیه این بازدید، با ابراز خوشحالی از حضور در موزه ملی ورزش در روز جهانی صلح و دوستی اظهار کرد: موزه ملی ورزش بسیار جالب و دیدنی بود و جای آن در تشکیلات ورزش کشور خالی بود که البته هنوز هم قابل ارتقاء است و این موضوع باعث می شود که از طرفی مدال ها و اشیاء ارزشمندی که از قهرمانان هنوز در گوشه منازلشان باقی مانده است به موزه اضافه شود.

او افزود: همچنین در این موزه مکانی نیز باید به ورزش نهادها و ادارات اختصاص داده شود تا آثار ارزشمند این ورزشکاران نیز به نمایش گذاشته شود که با این کار  بر کیفیت و کمیت موزه ملی ورزش نیز افزوده می شود.

مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانها خاطرنشان کرد: بزرگترین حسن موزه ملی ورزش ترویج، تبلیغ و تشویق جوانان به ورزش کردن است چراکه وقتی مردم از این مدال ها، سردیس ها و تندیس ها بازدید می شود و مشاهده می کنند که لباس یک ورزشکار تقدس و ارزش بسیاری پیدا کرده انگیزه همگان برای ورزش کردن بیشتر شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: