به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پرسپولیس و الشارجه در حالی قرار است 5شنبه‌ شب برابر هم قرار بگیرند که این دیدار برای 2 تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سومین تقابل

این دیدار سومین جدال رو در روی این 2 تیم به شمار می‌رود. در  2 دیدار قبلی یک تساوی و یک پیروزی برای پرسپولیسی‌ها به ثبت رسیده و الشارجه هنوز مقابل قرمزهای ایرانی طعم پیروزی را نچشیده است.

پیروزی‌های 2 رقمی برای پرسپولیس

پرسپولیس در شرایطی برای دیدار برابر الشارجه آماده می‌شود که سرخ‌ها تا به امروز 16 بازی را در عرصه باشگاهی برابر نمایندگان اماراتی داشته‌اند. حاصل این 16 تقابل ثبت 10 پیروزی، 4 تساوی و 3 باخت برای پرسپولیس است که دو رقمی بودن پیروزهای پرسپولیس می‌تواند نشان از برتری فوتبالی ما از اماراتی‌ها باشد.

آمار ویژه در تقابل با اماراتی‌ها

پرسپولیس طی 16 بازی برابر نماینده‌هایی از امارات، 37 گل زده را در کارنامه دارد. این در حالی است که در این تعداد بازی 22 بار دروازه خود را در مقابل باشگاه‌های اماراتی باز شده دیده است.

بیشترین حریف اماراتی پرسپولیس کدام تیم است؟

در 16 تقابل قبلی پرسپولیس برابر اماراتی‌ها، سرخ‌ها برابر تیم‌های الجزیره، الشباب، العین، الوحده، الوصل، بن یاس و الشارجه قرار گرفتند. در این میدان پرسپولیس بیشترین رویارویی را برابر الوصل امارات داشته است. سرخ‌ها با 4 تقابل برابر الوصل، بیشترین رویارویی را با این تیم در میان نماینده‌های امارات داشته است. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: