بهنام ابوالقاسم‌پور، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به جدال اخیر پرسپولیس برابر الشارجه امارات اظهار داشت: پرسپولیس در این دیدار با برنامه کار خود را آغاز کرد و با گل زودهنگامی که به ثمر رساند موفق شد روحیه خوبی بگیرد و ضربه بدی را به حریف وارد کند. روند خوب پرسپولیس در طول نیمه اول باعث شد این تیم با برتری قاطع  3 بر صفر به رختکن برود و عملا کار حریفش را در نیمه اول تمام کند.

این پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: کاملا مشخص بود یحیی گل‌محمدی و دیگر اعضای کادر فنی در مورد مسائل انگیزشی و روحی- روانی روی تیم کار کرده بودند و شکست برابر الدحیل که شاید به نوعی به پرسپولیس تحمیل شده بود نتوانست این تیم را از نظر روحی به هم بریزد و در نهایت پیروزی ارزشمندی در این دیدار نصیب نماینده شایسته فوتبال کشورمان شد.

مهاجم سال‌های گذشته پرسپولیس ضمن تقدیر از بازی خوب همه بازیکنان گفت: بشار رسن در این بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و یکی از بهترین های میدان بود. ضمن این که خوشحال هستم تلاش‌های عیسی آل‌کثیر هم نتیجه بخش بود و او نیز در این دیدار موفق به گلزنی شد. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: