به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی علی نژاد، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی دفاع مقدس و مقاومت، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: اینکه در چهلمین سالگرد دفاع مقدس این نمایشگاه که یادآور رشادت ها، ایثار و از خودگذشتگی عزیزانی است که در ۸ سال دفاع مقدس ایستادگی کردند کار بسیار ارزشمندی است.

وی ادامه داد: ما باید این رشادت ها را به ویژه برای نسل جدید و کسانی که آن روز ها را ندیده اند یادآوری کنیم و اجازه ندهیم جامعه امروز از فرهنگ ایثارگری دور شود.

علی نژاد با ابراز خوشحالی از حضور وزارت ورزش و جوانان در این نمایشگاه، گفت: وزارت ورزش و جوانان مثل همیشه در این دست فعالیت های ارزشی و فرهنگی حضور فعال دارد و اساسا جامعه ورزش در حوزه جنگ و دفاع مقدس و بعد از آن در حوزه مقاومت و مدافعان حرم پیشرو بوده و شهدای زیادی را تقدیم اسلام کرده است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با تشکر از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه گفت: افتخار ما شهید زمانی نیا شهید شاخص ورزش کشور است که در کنار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسید که یقینا راه و مرام این عزیزان ادامه خواهد داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: