به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، هفته پنجم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه نهم مهرماه با هفت دیدار پیگیری می‌شود و در حساس‌ترین بازی این هفته، تیم فولاد سیرجان صدرنشین لیگ برتر در مصاف خانگی کار سختی برابر شهرداری ورامین برای حفظ جایگاه خود دارد.

هفته پنجم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، روز چهارشنبه با هفت دیدار در شهرهای ارومیه، رامسر، قزوین، اراک، سیرجان، تهران و اصفهان برگزار خواهد شد.

شاگردان محمدرضا تندروان سرمربی فولاد سیرجان که تنها تیم با چهار برد لیگ برتر هستند و بدون شکست و با ۱۲ امتیاز در صدرجدول ایستاده‌اند، این هفته میزبان شهرداری ورامین خواهند بود. سیرجانی‌ها برای حفظ جایگاه خود در جدول، محکوم به شکست حریف و تداوم نوار پیروزی‌های خود هستند. در طرف مقابل اما شهرداری ورامین با سه برد، یک باخت و ۱۰ امتیاز به دنبال ارتقای رتبه سومی خود است و پیروزی در این مسابقه حساس می‌تواند جایگاه این تیم را بالا ببرد.

به همان اندازه که رویارویی تیم‌های اول و سوم جدول حساس است، دیدار فولاد مبارکه سپاهان و شهرداری ارومیه هم نقش تعیین‌کننده‌ای در جدول لیگ برتر والیبال مردان دارد. دو تیم در شرایط یکسان (۳ برد، یک باخت و ۹ امتیاز) قرار دارند، با این تفاوت که نماینده اصفهان در رتبه چهارم جدول قرار دارد و شهرداری ارومیه در یک پله پایین‌تر، در تعقیب اوست.

نتیجه دیدار اصفهان و بازی فولاد سیرجان و شهرداری ورامین، رده‌بندی تیم‌های صدرجدولی را دست‌خوش تغییر خواهد کرد.

تیم خاتم اردکان در هفته پنجم با قرعه استراحت روبه‌روست.

برنامه کامل هفته پنجم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:

ارومیه، ساعت ۱۶، سالن غدیر
آذرباتری ارومیه – شهداب یزد

رامسر، ساعت ۱۶، سالن شهید صدرالسادات
هورسان رامسر – راه‌یاب ملل کردستان

قزوین، ساعت ۱۶، سالن شهید بابایی
شهرداری قزوین – پیکان تهران

اراک، ساعت ۱۶، سالن شهیدان ثامنی
شهروند اراک – لبنیات هراز آمل

سیرجان، ساعت ۱۶، سالن سردار سلیمانی
فولاد سیرجان – شهرداری ورامین

تهران، ساعت ۱۶، سالن سایپا
سایپا تهران – شهرداری گنبد

اصفهان، ساعت ۱۶، سالن نقش جهان
فولاد مبارکه سپاهان – شهرداری ارومیه  

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: