به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، عرضه سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مراحل پایانی خود را سپری می کنند و طرفدران این دو باشگاه می توانند خود را آماده کنند تا صاحب باشگاه های مورد علاقه شان شوند. جلسات روزانه خصوصی سازی این دو باشگاه در حال انجام است و تقریبا همه موانع موجود برای ورود این دو باشگاه به بازار سرمایه انجام شده و پیش بینی می شود در آبان ماه سهام استقلال و پرسپولیس در فرابورس عرضه شود.

پس از تملک دو ورزشگاه شهید مرغوبکار و ناصر حجازی توسط استقلال و شهید درفشی فر وشهدای گمنام توسط پرسپولیس، حالا این دو باشگاه صاحب سرمایه مناسبی شده اند، وقتی به این دو باشگاه، ارزش برندهایشان هم اضافه شود، هر دو با قیمتی مناسب در بورس عرضه خواهد شد.

تنها یک مرحله از روند واگذاری باقی مانده که آن هم به سرعت در حال انجام است. استقلال و پرسپولیس باید صورتحساب هایشان را ارائه دهند تا حسابرسی سال آخر هم انجام شود، نکته مهم این است که برای اولین بار حسابرسی قانونی 10 سال اخیر این دو باشگاه انجام شده و تنها حسابرسی سال اخر مانده که حالا با فرارسیدن سال مالی پرسپولیس و استقلال انجام می شود و سپس با تشکیل مجمع این دو باشگاه در اختیار بازار سرمایه برای عرضه قرار می گیرند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: