به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، همزمان با روز جهانی ناشنوایان صبح امروز - چهارشنبه ۹ مهرماه رزمایش کمک‌ مومنانه فدراسیون ناشنوایان با حضور  دکتر علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای،  دکتر احمدی معاون فرهنگی و همگانی وزارت ورزش و جوانان،  دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون، دکتر سروری معاون امنیتی فرمانداری،  دکتر میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران،  دکتر آرام رئیس بهزیستی شهر تهران و مسئولین فدراسیون و بهزیستی در سالن چند منظوره فدراسیون برگزار شد.

در این مراسم دکتر علی‌نژاد اظهار داشت: توجه به مسئله مسئولیت اجتماعی در فدراسیون های ورزشی، امری بسیار مهم و کلیدی است. امروز جامعه ورزش در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی فعال است و خوشبختانه تمامی فدراسیون های ورزشی در رزمایش کمک مومنانه حضوری فعال داشته اند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با اشاره ضمن تقدیر از مسئولین فدراسیون ناشنوایان در برگزاری این امر خداپسندانه ، بیان داشت: همکاران ما در جامعه ورزش، حرکت‌های مومنانه زیادی را جهت یاری  رساندن به هموطنان مستضعف کشورمان در مقاطع مختلف داشتند و در ادامه این روند اکثر فدراسیون‌ها و باشگاه‌های ورزشی به این پویش پیوستند.

 در ادامه این مراسم دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون و دکتر آرام مدیرکل بهزیستی شهر تهران سخنانی را ایراد و از حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان در این مراسم تقدیر کردند.

 در پایان ۳۰۰ بسته معیشتی فدراسیون ناشنوایان با همکاری بهزیستی شهر تهران برای توزیع ، به خانواده های نیازمند ارسال گردید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: