به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دومین جلسه استاژ کاتا با تدریس سید جواد شاهچراغی مربی پیشین تیم ملی برگزار شد. در این وبینار که احمد رضا محمودی ملی پوش جوان کاتا کشورمان، محمد علی مردانی رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا و یوسف گرشاسبی رئیس کمیته آموزش فدراسیون حضور داشتند مباحث مربوط به آموزش و نقد و بررسی کاتا "آنان" و اجراهای آن در استایل های مختلف و بررسی علل بی تعادلی در هنگام اجرای داچی ها مطرح شد.

پس از پایان آموزش کاتا "آنان"، محمد علی مردانی رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا توضیحاتی درباره مباحث داوری  از جمله توجه به صحت اجرای کاتا در بخش قهرمانی و داشتن تعادل در داچی های مربوطه و اجرای درست آن ارائه کرد.

اجرای قسمتهایی از کاتاهای "چاتان یارا کوشانکو" و "سوپاریم پی" توسط احمدرضا محمودی و توضیحاتی توسط مربی اسبق تیم ملی پیرامون حفظ تعادل و استقرار داچی ها در هنگام جابجایی ها از دیگر نکاتی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

اولین دوره وبینار کاتا با تدریس سید جمال الدین نکوفر، محمد علی مردانی و سعید نیکو خصلت جمعه 24 مرداد ماه برگزار شده بود و بر اساس اعلام شورای راهبردی کاتا این دوره های آموزشی به صورت متناوب ادامه خواهد داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: