نادر جعفری کارشناس داوری کشورمان در گفت وگو با خبرگزاری برنا در خصوص قضاوت تیم داوری بازی پرسپولیس در برابر النصر اظهار داشت: به این که این دیدار اهمیت زیادی داشت و تیم داوری موفق شد با وجود این حساسیت قضاوت خوبی را از تیم داوری شاهد بودیم

این کارشناس داوری تصریح کرد: محمد تقی الجعفری با توجه به 70 قضاوت بین المللی که داشته است دوار با تجربه ای است و همین تجربه خوب به او کمک کرد که قضاوت خوب و یکنواختی را از داور شاهد باشیم. او باتجربه جابه جایی خوب و صحبت با بازیکنان توانست  بازی را به خوبی تحت کنترل بگیرد.

 جعفری در مورد اعلام پنالتی به ضرر پرسپولیس گفت: در آن صحنه بشار رسن دست بازیکن النصر را کشید و پنالتی درست بود اما در دقایقی بعد و در صحنه ای که النصری ها اعتقاد به هند پرسپولیسی ها داشتند، این موضوع درست نبود و داور به خوبی این تصمیم را گرفت

این کارشناس داوری با اعلام این که مدافع برزیلی النصر مستحق دریافت کارت زرد بود در خصوص صحنه ای که منجر به اخراج احسان پهلوان شد به خبرنگار برنا گفت: هر 2 کارت زرد پهلوان درست بود و در نهایت اخراح او نیز درست بود.

او در پایان تصریح کرد: یکنواختی در این قضاوت این داور  دیده می شد و می توان به او و کمک هایش در این دیدار نمره قبولی داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: