به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس  با انتشار پیامی، برد درخشان تیم پرسپولیس مقابل النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 و صعود به فینال معتبرترین رقابتهای باشگاهی آسیا را به هواداران، کادر فنی و بازیکنان تیم تبریک گفت.

آنچه امروز در دوحه شاهد بودیم، نمادی بود از غیرت و تعصب ایرانی و عظمت باشگاه بزرگ پرسپولیس. تبریک به همه هواداران که سرمایه های اصلی باشگاه هستند و این موفقیتها کمترین حق آنها به حساب می آید و قطعا شادی های بزرگتری را سزاوار هستند. 

در نهایت، تبریک به بازیکنان و کادر فنی تیم پرسپولیس. دست مریزاد به غیرت و همت شما که با تمام وجود جنگیدید و افتخاری بزرگ را برای فوتبال ایران رقم زدید. نام شما در صفحه زرینی از کتاب تاریخ باشگاه پرسپولیس ثبت خواهد شد و البته در تاریخ فوتبال ایران نیز ماندگار هستید. آنچه شما موفق به انجام آن شدید، یک شاهکار است.

بعد از چند بازی سخت و نفسگیر در فاصله های کوتاه زمانی، موفق شدن در یک دوئل 120 دقیقه ای آن هم با ضربه ای که قبل از بازی با حکمی ناعادلانه به تیم زدند و با وجود 10 نفره شدن تیم در جریان بازی، فقط از شما و غیرت شما بر‌می آمد. موفقیتی که مردم را از خوشحالی به خیابانها کشاند تا برای دقایقی غمها و نگرانی‌های خود را فراموش کنند. شما به معنای واقعی کلمه قهرمان هستید و قطعا قهرمانی در آسیا نیز برازنده شماست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: