به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در صبح روز نخست این رقابت ها 4 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر 8- چسب رازی 2
پاس ساری 10- اترک خراسان شمالی صفر
بازار بزرگ ایران 10 – اترک خراسان شمالی صفر
پاس ساری  8 – چسب رازی 2

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

هیأت کشتی قائمشهر 8- چسب رازی 2 (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده 10- مهدی ویسی صفر
61 کیلوگرم: دانیال حجتی، برنده 3- محمدرضا طهماسب پور 4
65 کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور، برنده 5- افشین خوشبخت صفر
70 کیلوگرم: سید مهرشاد اکبری 7- امیرحسین متقی، برنده 8
74 کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده 2- حسین ابوذری 1
79 کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده 2- مهدی اسماعیل زاده 1
86 کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده 12- مجتبی اصغری 3
92 کیلوگرم: ارشک محبی، برنده 10، ضربه فنی- حمیدرضا بخشی صفر
97 کیلوگرم: علی شعبانی، برنده 12- امیررضا فتاحی 2
125 کیلوگرم: بدون حریف – سهیل یوسفی، برنده

پاس ساری 10- اترک خراسان شمالی صفر (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده 11- امیر علیزاده صفر
61 کیلوگرم: عباس ابراهیم زاده، برنده 11- محمد ایزانلو صفر
65 کیلوگرم: شایان حمزه، برنده 12- محمد پورنادری 2
70 کیلوگرم: بهروز حیدری، برنده 9- رضا براتی 2
74 کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده 9- علی شاه پسندی صفر
79 کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده 6- علی شکوری صفر
86 کیلوگرم: آرش نیرآبادی، برنده 12- مسعود ساعدی 2
92 کیلوگرم: مرصاد مرغزاری، برنده 12- دانیال قاسمی 1
97 کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده 10- امیرحسین علیپور صفر
125 کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده 10- سهیل قلی پور 3

بازار بزرگ ایران 10 – اترک خراسان شمالی صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده 8- محمد ایزانلو صفر
61 کیلوگرم: محمد نامجومطلق، برنده 10- امیر علیزاده صفر
65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده 12- علیرضا حیدری 5
70 کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده 10- عرفان نیازی صفر
74 کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده 12- علی شاه پسندی 1
79 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده 11- علی شکوری صفر
86 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 10- مسعود ساعدی صفر
92 کیلوگرم: احمد بذری، برنده 11- دانیال قاسمی صفر
97 کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده 10- امیرحسین علیپور صفر
125 کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده 11- سهیل قلی پور صفر

پاس ساری 8 – چسب رازی 2 (اسامی تیم پاس در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: حمید خلیلی، برنده 7- علی قلی زادگان 2
61 کیلوگرم: داریوش حضرت قلی زاده، برند9ه 9- محمدرضا ابراهیمی 4
65 کیلوگرم: مهران شیخی، برنده 10- سجاد گودرزی صفر
70 کیلوگرم: محمد جعفری 4- عرفان الهی، برنده 14
74 کیلوگرم: حسین الیاسی، برنده 12- امیرحسین موسوی 2
79 کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده 10- امیرحسین لرستانی صفر
86 کیلوگرم: مهدی هدایتی 4- مجتبی اصغری، برنده 4
92 کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده 9- حمیدرضا بخشی 5
97 کیلوگرم: حسین رمضانیان، برنده 10- عرفان حسین زاده صفر
125 کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده 14-  سالار حبیبی 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: