به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، این نشست با هدف دریافت نظرات و پیشنهادات روسای انجمن ها در جهت توسعه و گسترش ورزش همگانی در ورزشکاران ناشنوایان با حضور دکتر معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون ، زهرا داودی نایب رئیس بانوان فدراسیون ، دکتر نقشبندی مسئول کمیته همگانی فدراسیون و رؤسای انجمن های ورزشی فدراسیون همگانی در سالن آمفی تئاتر فدراسیون و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

دکتر معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون در ابتدا ضمن خیرمقدم به حاضرین با اشاره به تاریخچه فدراسیون و دستاوردهای چندین ساله ورزشکاران ناشنوا و اماکن ورزشی در اختیار فدراسیون توضیحاتی پیرامون قدمت ورزش ناشنوایان و زیرساختماهای آن بیان نمود.

دکتر معتمدی در ادامه سیاستهای و توجه خاص به ورزش قهرمانی و نیاز به توسعه و ترویج ورزش همگانی در این فدراسیون را امری حیاتی قلمداد و با اشاره به تعدد ورزشکاران ناشنوا در بخش همگانی به نسبت جامعه ناشنوایان سراسر کشور ، اهمیت توجه به این حوزه را بیان کرد.

در ادامه جلسه داودی نایب رئیس بانوان و دکتر نقشبندی مسئول کمیته همگانی توضیحاتی پیرامون ورزش بانوان و اهمیت ترویج بعد همگانی و اقدامات صورت گرفته در بخش همگانی و ایجاد ساختار سازمانی در بخش ورزش همگانی سراسر کشور را بیان کردند.

در پایان جلسه اعضا شرکت کننده پیشنهادات و نظرات خود را درراستای توسعه ورزش همگانی عنوان و از اماکن و مجموعه ورزشی فدراسیون بازدید نمودند.

برگزاری وبینارهای آموزش زبان اشاره و معرفه رشته های مختلف ، تنظیم سند چشم انداز و برنامه راهبردی ورزش همگانی ، برنامه ریزی و توجیه خانواده های ناشنوایان از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: