به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار برابر ازبکستان در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه که زمین اختصاصی تیم پاختاکور نیز محسوب می‌شود، برگزار شد و ملی پوشان با لباس یک‌دست سبز رنگ زیر نظر دراگان اسکوچیچ و دیگر اعضای کادر فنی تمرین کردند.

در این تمرین سبک که فضای شاد و مفرحی هم داشت بازیکنان کارهای کششی را انجام دادند و سپس کار با توپ و حرکات سرعتی را در دستور خود قرار دادند تا آماده بازی فردا(پنجشنبه) شوند. ۱۵ دقیقه ابتدایی این تمرین در حضور خبرنگاران ازبک برگزار شد.

در این تمرین بازیکنان با شماره‌های اصلی خود حاضر شده بودند. در این میان شماره هفت علی قلی‌زاده بسیار جالب توجه بود. او بعد از مسعود شجاعی احتمالا وارث جدید این شماره محبوب در تیم ملی خواهد بود.

مهدی قایدی با شماره ۲۳ و ساسان انصاری هم با شماره ۱۶ در محل تمرین حاضر شده بودند. احمد نوراللهی شماره ۶ را به تن می‌کند که پیش از این سعید عزت اللهی می‌پوشید و در درون دروازه هم محمدرشید مظاهری شماره یکی را پوشیده که علیرضا بیرانوند در اردوهای قبلی پوشیده بود و احتمالا با بازگشتش بار دیگر این شماره به او می‌رسد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: