به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، صبح امروز و در دور اول و دوم این مسابقات 4 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران با نتیجه 9 احتشام گستر خوزستان 1
دانشگاه آزاد اسلامی 7 -  تیم صبا نور کردستان 3
صبانور کردستان 10- احتشام گستر کارون صفر
دانشگاه آزاد اسلامی 6- شهدای مقاومت قم 4

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران 9 – احتشام گستر خوزستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 9 - احمد ناصرپور صفر
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 8 – عباس چنانی صفر
63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- امین قائدی صفر
67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 9، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم 2
72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده 9- سیاوش منصور ینگجه صفر
77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 9- امیرحسین حسینی صفر
82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 8- نیما پاپی صفر
87 کیلوگرم: مهدی فلاح 1- آرشام بهرام زاده، برنده 3
97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 7 – علیرضا اکبری سامانی 1
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 2- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

دانشگاه آزاد اسلامی 7  –  صبانور کردستان  3 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 7- محمد حسینوند 3
60 کیلوگرم: امید آرامی 5- محمد نوربخش، برنده 10
63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 5، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر
67 کیلوگرم: احمد خرسانی پور 4- سعید ارجمند، برنده 8
72 کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده 2
77 کیلوگرم: برومند اصلان، برنده 4- مجید خلیلی 1
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 3- حمیدرضا بادکان 3
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 3 – یوسف قادریان 3
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9- سامان عزیزی صفر
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6- شهاب قوره جیلی 2

صبانور کردستان 10 – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 8- احمدرضا ناصرپور 2
60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 8- عارف محمدی صفر
63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 5، ضربه فنی- امی علیایی صفر
67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 6- محمد سلطانی 3
72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8- رضا ساکی 3
77 کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده 9- مسعود کاووسی صفر
82 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده 8- نیما پاپی صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 13- سعید کریمی زاده 3
97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 3- علیرضا اکبری سامانی 1
130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 8- امیرشایان طهماسبی صفر

دانشگاه آزاد اسلامی  6– شهدای مقاومت بسیج قم 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده 9- محمدمهدی جواهری صفر
60 کیلوگرم: رضا گران 3 – محمد جانقلی، 9
63 کیلوگرم: حسین عباسی، برنده 10- فرید سیرتی 2
67 کیلوگرم: بهرام معروف خانی 2- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 4
72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده 5
77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده 10، ضربه فنی – محمدحسین جلالی 2
82 کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده 9- امیر رضایی صفر
87 کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده 1- علی زینتی رفاه صفر
97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 6- محمدصادق عبدالهی 5
130 کیلوگرم: امیرحسین حسینی 1- امیرمحمد بیات، برنده 2

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: