به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فرهاد بهادرانی با بیش از دودهه فعالیت در باشگاه سپاهان به جمع کادرفنی تیم فوتبال بزرگسالان این باشگاه اضافه شد.

بهادرانی که از ۱۶ سالگی با ورود به تیم سازمان گوشت اصفهان فوتبال خود را آغاز کرده است، در سال ۱۳۷۶ به تیم سیمان سپاهان اصفهان دعوت شد و زیرنظر رسول کربکندی به فوتبال خود ادامه داد.

فرهاد بهادرانی در کارنامه خود به عنوان بازیکن، در دومین دوره مسابقات لیگ برتر کشور، قهرمانی را با پیراهن سپاهان جشن گرفت و در سال ۱۳۸۶ نیز، پس از اینکه با هدایت حسین چرخابی موفق شدند تیم فوتبال سپاهان نوین را راهی لیگ برتر کنند از دنیای بازیکنی خداحافظی کرد و عرصه مربیگری را با حضور در دوره‌های مربیگری آغاز کرد.

این مربی جوان اما باتجربه تاکنون پنج مقام قهرمانی و سه مقام نایب قهرمانی را با عنوان سرمربی، همراه با تیم‌های نوجوانان و جوانان سپاهان در سطح مسابقات لیگ برتر ایران به دست آورده است و دو فصل متوالی نیز در سال‌های ۹۶ و ۹۷ از سوی کانون مربیان کشور، به عنوان بهترین مربی ایران در هدایت تیم‌های نوجوانان و جوانان سپاهان معرفی شده است و اخیراً نیز با پیشنهاد سرمربی سپاهان و موافقت مدیران باشگاه به جمع کادرفنی سپاهان اضافه شد تا فصل جدیدی از مربیگری را در بالاترین سطح فوتبال کشور آغاز نماید.

فرهاد بهادرانی در گفتگویی کوتاه با پایگاه خبری سپاهان از اعتماد سرمربی تیم فوتبال سپاهان و مدیران این باشگاه تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد با تجربه‌ای که طی این دو دهه در سپاهان کسب کرده است بتواند همراه با دیگر مربیان از جمله محمودکریمی، علیرضا ربانی، رحمان احمدی، میگوئل تکسیرا و اعضای کادر فنی، سپاهان را در مسیر قهرمانی یاری رسانند.

هم بازی محرم نویدکیا در سال‌های نه چندان دور در پایان گفت: هرچند به دلیل بیماری کرونا در حال حاضر امکان حضور هواداران طلایی دل در ورزشگاه نقش جهان وجود ندارد، اما امیدوارم به عنوان یار مجازی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، ما را از حمایت خود محروم نکنند و همچو گذشته یار و یاور ما باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: