به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، وبینار آموزشی امروز به مدرسی فریدون معینی و با حضور مربیان تیم های فوتبال و مربیان ملی برگزار شد که مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون در این جلسه حضور داشت و دقایقی را با مربیان به گفتگو پرداخت.

وی در این وبینار از مربیان خواست تا از نکات آموزشی که در وبینار ها مطرح می شود بهترین استفاده را برده و سطح دانش خود را افزایش دهند و در استانها با انتقال آن به بازیکنان بستر رشد و توسعه را فراهم کنند.

در این وبینار که با حضور بیش از 16مربی فوتبال بانوان درکنار مربیان تیم های ملی برگزار شد در خصوص نکات مختلفی نظیر فلسفه و استایل مربیگری، اجرای فلسفه مربیگری در تمرینات و بازیها، انتخاب بازیکنان در راستای برنامه ریزی و به دست آوردن بهترین نتیجه، اینکه تمرینات طوری طراحی و هماهنگ شود که به صورت یک شکل بازیکنان با دقت و آشنایی کامل با تمرینات در باشگاهها و تیم های ملی به اجرای آن بپردازند و از یک سیستم خاص پیروی کنند، مطالبی مطرح شد.

از دیگر نکاتی که در این وبینار تدریس شد، مطرح کردن برنامه "5 لحظه فوتبال " بود که بازیکنان باید در تمام 5 لحظه فوتبال، به قدری آگاهی و آمادگی داشته باشند که با کمترین اشتباه، پیروز شوند.در واقع در این وبینار در باره فرآیند یادگیری، تکرار و اینکه آنقدر اشتباه باید رخ دهد تا در یک بازی، تیم برنده شود. صحبت شد.

انتخاب روش و برنامه ریزی برای اجرای آن در مسابقات و تمرینات از دیگر مواردی بود که توسط معینی در این وبینار تدریس شد.  

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: