به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سیدحسین زینال حسینی، مسئول انجمن تکواندو بسیج کشور  گفت: انجمن تکواندو بسیج کشور در راستای حفظ آمادگی جسمانی و مهارت‌های فنی ورزشکاران بسیجی و با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور در نظر دارد با همکاری فدراسیون تکواندو و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و به منظور توسعه ورزش در خانواده، رقابت‌های قهرمانی پومسه انفرادی را در دهه سوم آبان‌ماه و به صورت آنلاین برگزار کند.

وی افزود: این رویداد همچون سنوات گذشته با همکاری‌ صمیمانه رییس فدراسیون تکواندو و بسیج ورزش و به منظور توسعه این رشته برگزار می‌شود.

مسئول انجمن تکواندو بسیج کشور خاطرنشان کرد: هیات‌های تکواندو بسیج کشور می‌بایست تا پایان هفته تربیت بدنی، رقابت‌های انتخابی خود را برگزار کرده و نفرات برتر خود را به منظور حضور در این مسابقات معرفی نمایند.

زینال حسینی با اشاره به‌رده‌های سنی این رقابت‌ها گفت: مسابقات در رده‌سنی نوجوانان (11 دی ماه 1381 تا 10 دی‌ماه 1384)، جوانان (11 دی‌ماه 1373 تا 10 دی ‌ماه 1381) و بزرگسالان (10 دی‌ماه 1373 تا 11 دی‌ماه 1368) و تنها در بخش‌ انفرادی برگزار می‌شود و استان‌ها در هر رده‌سنی تنها مجاز به معرفی یک نماینده هستند.

وی در پایان گفت: زمان و نحوه ضبط فیلم‌ها و اطلاعات تکمیلی این رقابت‌ها طی بخشنامه‌ای اطلاع رسانی خواهد شد. پومسه‌روهایی که جواز حضور در این رقابت‌ها را بدست آورند باید فیلم اجرای فرم خود را از طریق اپلیکیشن تخصصی تکواندو Taekapp ارسال نمایند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: