به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نخستین دوره مسابقات مجازی در رشته‌های تالو، ساندا و آمادگی جسمانی با حضور بیش از 700 نفر و ارسال بیش از 3 هزار دقیقه فیلم برگزار شد.

پس از تشکیل جلسات مختلف فنی و داوری و بررسی کامل همه فیلم‌های ارسالی، نفرات برتر مسابقات به شرح زیر انتخاب شدند:

* آمادگی جسمانی آقایان

- رده سنی نونهالان

1- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی

2- علی نصیری از آذربایجان شرقی

3- عطا نصیری از آذربایجان شرقی

- رده سنی نوجوانان

1- امیرعلی کامیابی از تهران

2- شروین علیجانی از لرستان

3- علی ولی‌زاده از آذربایجان شرقی

- رده سنی جوانان

1- رضا فلاحی از البرز

- رده سنی بزرگسالان

1- ناصر اسلامی از تهران

2- ایمان برزگر از خراسان جنوبی

3- مظفر کاویان‌پور از مازندران

* آمادگی جسمانی بانوان

- رده سنی نونهالان

1- نیوشا حق‌زاده اشلق کندی از البرز

2- آوا حسن‌علی‌زاده از تهران

3- هلیا حرفتی از تهران

- رده سنی نوجوانان

1- پانی کلبادی از مازندران

2- آیلار قنبری سروینه باغی از مازندران

3- نازنین نرگس رئیسیان از مازندران

- رده سنی جوانان

1- فاطمه کیانی از هرمزگان

2- ریحانه جهانی از تهران

3- زینب دشت‌آبادی از یزد

- رده سنی بزرگسالان

1- سوگند سینکایی چتن از مازندران

2- ساناز چراغی از تهران

3- پریسا عزیزی از البرز

* تالو بزرگسالان آقایان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

1- فاتح حیدریان از کردستان

2- پوریا قربان‌پور از تهران

3- میر مهدی آنامقی از آذربایجان غربی

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- مصطفی حسن‌زاده از فارس

2- محمدعلی مجیری از اصفهان

3- مهدی خانی از اصفهان

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)

1- مهدی اخلاق عالی از فارس

2- ناصر اسلامی از تهران

3- رامیار احمدپور از آذربایجان غربی

* تالو بزرگسالان بانوان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

1- مهسا سادات سجادی از اصفهان

2- زهرا جلیلی پرنی از البرز

3- نرگس عسگری از تهران

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

1- منیره پناهی از اصفهان

2- نوشین محمدپور از آذربایجان غربی

3- عاطفه کمالی روستا از البرز

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)

1- مریم طاهری از آذربایجان شرقی

2- ماه‌نوش سادات موسوی از تهران

3- آلا عسگری‌فر از خوزستان

* تالوی جوانان آقایان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

1- حسین قبله‌نما مقدم از گیلان

2- پارسا بهرام‌زاده از البرز

3- بردیا شیخ بهایی از اصفهان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- شاهین بنی طالبی از اصفهان

2- امیرمهدی پرنده از اصفهان

3- بنیامین تنی از هرمزگان

* تالوی جوانان بانوان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- حنانه میرزایی از البرز

2- حانیه گلشن از اصفهان

3- الینا صالح نمدی از آذربایجان غربی

- بسته چهارم( تای چی چوان- تای چی جین)

1- هانیه احمدی از چهارمحال و بختیاری

2- زهرا چهری از کرمانشاه

3- سحر منوچهرآبادی از کرمانشاه

* تالوی نوجوانان آقایان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

1- امیرعلی فتحیان دستگردی از اصفهان

2- محمدپارسا مددی از تهران

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

1- پویا حاتمی از اصفهان

2- امیرحسین باقرزاده از هرمزگان

3- محمدصالح عظیمی دستگردی از اصفهان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- یونس خدایی از اصفهان

2- امیرعلی میلابی از تهران

3- عرفان زارعی از اصفهان

* تالوی نوجوانان بانوان

- بسته دوم(چانگ چوان-جین شو-چیانگ شو)

1- نرجس ابراهیمی از تهران

2- نوا معینی‌فرد از مازندران

3- زهرا نظری از آذربایجان شرقی

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- ترنم صادقی از اصفهان

2- نگار احمدی از اصفهان

3- فاطمه کریمی دهکردی از چهارمحال و بختیاری

* تالوی نونهالان آقایان

- بسته اول(چانگ چوان-جین شو)

1- محمدهادی دهقانی از اصفهان

2- محمدرضا غرقابی از تهران

- بسته دوم( چانگ چوان-چیانگ شو)

1- ماهان مختارزادگان از اصفهان

2- محمدحسن حجی‌زاده از خراسان رضوی

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)

1- امیررضا طاهری از اصفهان

2- عرفان رحمت پناه از اصفهان

3- علی نصیری از آذربایجان شرقی

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)

1- علی پورقاسمی از آذربایجان شرقی

2- سامیار صادقی از اصفهان

3- آریا قربانی از چهارمحال و بختیاری

* تالوی نونهالان  بانوان

- بسته اول(چانگ چوان-جین شو)

1- ساره حسی مقدم از اصفهان

2- نیوشا حق‌زاده از البرز

3- هلنا متینی از تهران

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)

1- آنیسا کریمی‌زاد از ابرز

2- ستایش احمدی‌پور از چهارمحال و بختیاری

3- سارا اکرامی از خراسان رضوی

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)

1- کیمیا کیوانی از اصفهان

2- پریا کریمی از تهران

3- آنا محمدشریفی از اصفهان

 

* ساندای آقایان

- رده سنی نوجوانان

1- ارشیا مردانی ریلمه از لرستان

2- شروین علیجانی از لرستان

3- علیرضا عزیزی از لرستان

- رده سنی جوانان

1- محمدعلی ایدی‌زاده از ایلام

2- کیان حصاری از خراسان رضوی

3- محمد توانا از خراسان رضوی

- رده سنی بزرگسالان

1- مظفر کاویان‌پور از مازندران

2- جواد قزلسوفلو از گلستان

3- پوریا حجازی از آذربایجان غربی

* ساندای بانوان

- رده سنی نونهالان

1- فاطمه جعفری از فارس

2- ریحانه قاسمی از البرز

3- حنانه میرزایی از البرز

- رده سنی نوجوانان

1- مائده رادمند از تهران

2- منا مرتضوی از مازندران

3- فاطمه کریمی زارچی از یزد

- رده سنی جوانان

1- ریحانه جهانی از تهران

2- فاطمه کیانی از هرمزگان

3- زهرا مهدی ویرانی از خراسان رضوی

- رده سنی بزرگسالان

1- ثریا حاجت اردجانی از گیلان

2- سیده نسیبه میرشهیدی بلالمی از گیلان

3- زینب خادمی از لرستان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: