به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سعید لطفی، پیشکسوت استقلال درباره وضعیت آبی‌پوشان برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: خوشبختانه استقلال امسال وضعیت خیلی خوبی دارد، من بازی دوستانه‌ای که با تیم هوادار داشتند را از نزدیک دیدم و چون شناخت کامل نسبت به هر دو تیم دارم از نزدیک شاهد بازی خوب بازیکنان بودم، به همین خاطر معتقدم که استقلال امسال می‌تواند با این روند یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد.

او با اشاره به حضور فکری در استقلال گفت: فکری مربی بسیار با تجربه و با دانشی است. از هواداران خواهش می‌کنم به استقلال و کادر فنی آن زمان بدهند، بسیار به این تیم و کادر‌ش خوشبین هستم. الان همه استقلالی‌ها از بازیکن و مربی گرفته تا پیشکسوت و ... متحد هستند، بنابراین این آرامش را نه قضاوت عجولانه هواداران بهم بزند و نه سایر دوستان، این آرامش و اتحاد قطعا می‌تواند این فصل برای استقلال موثر واقع شود.

لطفی درباره عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات افزود: فصل قبل که استقلال 15 تغییر را داشت در بین بازیکنانش مگر فرقی برای تیم داشت. استقلال تیم بزرگی است و هر کسی که در این تیم بماند او سود برده و اگر برود این باشگاه ضرر نخواهد کرد. استقلال یقینا متکی به بازیکن و ... نیست. 3/5

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: