به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پروانه کوهیان، سرمربی تیم هندبال بانوان ذوب‌آهن، درباره سطح کیفی رقابت‌های لیگ در مرحله مقدماتی مسابقات اظهار کرد: امسال واقعا لیگ بسیار جذاب و با برنامه‌ای را داشتیم. در طول چند سال اخیر فکر می‌کنم این فصل بهترین فصلی بود که در هندبال بانوان شاهد بودیم. شاید پیش از این احساس می‌شد به خاطر کرونا عکس این ماجرا را ببینیم اما خوشبختانه اینطور نبود. تهران میزبانی بسیار خوبی داشت و از هر نظر به خوبی پروتکل‌ها را رعایت می‌کرد.

او با اشاره به مرحله دوم رقابت‌های لیگ ادامه داد: آنطور که فدراسیون گفته است قرار شده مرحله بعد به میزبانی مشهد باشد و از 29 نیز مسابقات مجددا شروع شود اما ای‌کاش بازهم میزبان تهران بود چون هم هزینه برای تیم‌ها کمتر بود و هم خطر کمتری داشت. الان برای حضور تیم ما در مشهد قطعا یک روز کامل را باید در سفر باشیم و در این یک روز باید بین راه غذا بخوریم، استراحت کنیم و ... قطعا این شرایط برای مابقی تیم‌ها هم وجود دارد اما فدراسیون بدون در نظر گرفتن نظر باشگاه‌ها تصمیم گرفت. الان تیم‌هایی مانند اشتادسازه، سپاهان و شهید شاملی مدعیان اصلی قهرمانی هستند و این منصفانه نیست که اصلی‌ترین تیم مدعی بخواهد از فرصت میزبانی برای قهرمانی استفاده کند.

کوهیان در پایان درباره شانس قهرمانی تیمش گفت: تیم را برای قهرمانی نبستیم چون اصلا شرایطش را نداشتیم. هرچند مدیرعامل باشگاه و خانم چین‌سری که مسئولیت بخش بانوان را برعهده دارد حمایت خیلی خوبی از ما دارند اما برنامه خاصی برای قهرمانی نداریم و فقط در تلاشیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. البته امسال تیم را کاملا بومی بستیم و یکسری تیم‌ها مانند سپاهان خیلی ناجوانمردانه بازیکن خوب ما را جذب کرد و دست‌مان تا حد زیادی خالی ماند. 3/5

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: