به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آخرین دیدار تدارکاتی شاگردان یحیی گل‌محمدی پیش از بیستمین دوره لیگ برتر امروز مقابل گل گهر سیرجان برگزار شد.

سرخ‌پوشان امروز با ترکیب حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیامک‌ نعمتی، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، احسان پهلوان، بشار رسن، وحید امیری و مهدی عبدی مقابل تیم سیرجانی به میدان رفتند.

تیم گل‌گهر هم با ترکیب ترکیب علیرضا حقیقی، آرمین سهرابیان، امین پورعلی، حسام پورهاشم، بهنام برزای، محسن کریمی، نوید عاشوری، محمد علیزاده، یونس شاکری، گادوین منشا و احمد زنده روح وارد بازی شد.

این بازی با دقایقی تاخیر نسبت به ساعت اعلام شده برگزار شد. پیش از بازی امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم گل گهر با یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس دیدار و خوش و بش کرد.

در دقیقه ۱۱ بازی پس از حمله سرخپوشان در نهایت مهدی عبدی پس از دو بار ضربه به دروازه گل گهر موفق شد دروازه علیرضا حقیقی سنگربان این تیم را باز کند تا پرسپولیس با یک گل از حریف سیرجانی خود جلو بیفتد.

دقیقه ۱۸ گادوین منشا مهاجم تیم گل‌گهر در یک حرکت انفرادی موفق شد با ضربه محکم دروازه پرسپولیس را باز کند تا بازی به تساوی یک -یک برسد.

در دقیقه ۳۱ سانتر سعید آقایی با ضربه سر وحید امیری همراه شد اما ضربه این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه گل‌گهر به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۴ و با پاس خوب احمد نورالهی، مهدی‌عبدی حرکت عمقی انجام داد اما پاس او به کمال کامیابی‌نیا رسید که این توپ راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ۳۴ و با سانتر سعید آقایی، مهدی عبدی با یک حرکت آکروباتیک قصد داشت دروازه گل گهر را باز کند اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه ۳۵ و با حرکت خوب بشار رسن و سیامک نعمتی توپ کمال کامیابی نیا رسید اما ضربه شماره ۱۱ سرخپوشان با فاصله نسبتاً کمی از بالای دروازه گل‌گهر به بیرون رفت.

در نهایت نیمه اول این دیدار با تساوی یک_یک به پایان رسید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: