به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا حقیقت در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در خصوص آخرین وضعیت محمدحسین کنعانی‌زادگان که در بازی با گل‌گهر سیرجان مصدوم شده بود گفت: دیروز و در اواخر بازی بازیکن حریف با آرنج ضربه خطرناکی به شانه کنعانی‌زادگان زد. بعد از ارزیابی‌های اولیه که صورت گرفت خوشبختانه متوجه شدیم که شکستگی در این ناحیه وجود ندارد اما به خاطر اینکه این بازیکن با درد زیادی روبه‌رو شده بود از بازی بیرون رفت. بعد از بازی هم بررسی‌های لازم انجام شده و قرار است امروز مجددا آخرین وضعیت کنعانی‌زادگان مورد بررسی قرار بگیرد.

او درباره آخرین وضعیت عیسی آل‌کثیر و اینکه چه زمانی به تمرینات اضافه می‌شود، افزود: روز گذشته از پای این بازیکن برای سومین‌بار عکس گرفته شد و قرار است فعلاً در مانع ادامه داشته باشد. با نظر پزشک آن تا یک هفته دیگر پای آل‌کثیر در آتل و بدون حرکت خواهد ماند.

پزشک تیم پرسپولیس در مورد وضعیت آرمان رمضانی که روز قبل در بازی تدارکاتی مقابل گل‌گهر سیرجان بازی نکرده بود، گفت: این بازیکن به دلیل کشیدگی همسترینگ زیر نظر کادر پزشکی قرار دارد و فعلا تمرینات او زیر نظر پزشکان انجام می‌شود. از نظر پزشکی باید بگویم که رمضانی به بازی با سایپا که در هفته اول لیگ برتر برگزار می‌شود نمی‌رسد.

حقیقت در مورد وضعیت آریا برزگر که او هم دچار مصدومیت شده، خاطرنشان کرد: این بازیکن با کشیدگی در ناحیه زانو روبه‌رو شده و کار درمانی روی او انجام می‌شود. به نظر من برزگر در روزهای آینده به تمرینات بازخواهد گشت و روند درمانی او زودتر از رمضانی انجام خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: