به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ قفس توری آبی‌پوشان پایتخت سال‌ها می‌شود که رنگ آرامش و ثبات به خود ندیده است. بعد از اینکه علیرضا منصوریان تصمیم گرفت رقیبی جوان و تازه نفس برای سیدمهدی رحمتی بیاورد دیگر کمتر فصلی بوده که استقلال خیالش از قفس توری و حاشیه‌های آن آسوده باشد. دعواها و قهرهای گاه و بیگاه سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی در نهایت باعث شد رحمتی باروبندیلش را جمع کند و بعد از 4 سال حضور در استقلال، تهران را به مقصد مشهد و استقلال را به هوای شهرخودرو ترک کند.

بعد از جدایی رحمتی خیلی‌ها تصور می کردند حسینی بدون رقیب و در کمال آرامش تبدیل به مرد شماره یک استقلال می‌شود و خیال آبی‌ها از قفس توری راحت خواهد شد اما درست بعد از جدایی رحمتی افول گلر شماره یک استقلال هم شروع شد. انگار که رحمتی رفت و همه انگیزه‌های حسینی را هم با خود برد. حسینی با شروع فصل هیچ رقیب قدرتمندی را در کنار خود ندید و دقیقا از همین نقطه افت او آغاز شد تا استقلال لطمات زیادی از دروازه خود در فصل گذشته ببیند. حسینی بدون رقیب هرگز نتوانست نمایشی استاندارد از خود ارائه دهد به طوری که همه کارشناسان و پیشکسوتان استقلال معتقد بودند این تیم به یک دروازه‌بان ششدانگ نیاز دارد تا هم انگیزه‌های حسینی برای بهتر شدن تقویت شود هم اینکه نقطه ضعف سال گذشته پوشش داده شود.

رشید مظاهری که فصل خوبی را در تراکتور پشت‌سر گذاشته بود انتخاب اول استقلال شد. همانطور که پیش‌بینی می‌شد حسینی روی خوش به خرید جدید نشان نداد و به محض قطعی شدن جذب رشید مظاهری پست‌های خود در اینستاگرام با لباس استقلال را پاک کرد و سپس در قالب پستی عنوان کرد پاک کردن پست‌هایش ربطی به جذب دروازه‌بان ندارد و اینکه باشگاه هم حق دارد با هر دروازه‌بانی مذاکره کند و پاک کردن پست‌هایش را مربوط به ناراحتی از کیفیت فنی خود دانست. حسینی اما در نهایت با این موضوع کنار آمد و به میدان برگشت.

البته حسینی درحالی با حضور مظاهری در استقلال کنار آمد که تکلیف این دروازه‌بان برای حضور در جمع آبی‌های پایتخت به دلیل شکایت باشگاه تراکتور مبهم است و از طرف دیگر پنجره نقل و انتقالات باشگاه هم بسته است و تا زمان پرداخت بدهی‌ها استقلال نمی‌تواند از خریدهای جدید خود استفاده کند. ضمن اینکه در مقطعی بحث حضور حسینی در تیم‌هایی مثل فولاد و تراکتور مطرح شد اما از آنجایی که هنوز تکلیف پرونده شکایت تراکتور از مظاهری باز است و رای به صورت قطعی اعلام نشده شماره یک فصل گذشته استقلال برای جدایی از این تیم دست نگه داشته است.

در روزهای گذشته باز هم بحث حضور حسینی در تراکتور مطرح شده اما قطعا تا زمانی که تکلیف مظاهری روشن نشده و پنجره نقل و انتقالات استقلال باز نشود بعید است باشگاه استقلال به حسینی اجازه جدایی دهد. البته محمود فکری، سرمربی استقلال، هم به صراحت گفته حسینی در استقلال می‌ماند اما با خلق و خویی که از این دروازه‌بان جوان سراغ داریم اگر مظاهری مجوز بازی کردن برای آبی‌های پایتخت را به دست بیاورد و باشگاه هم به حسینی اجازه جدایی ندهد قطعا شاهد اتفاقاتی جنجالی در طول فصل بین این دو دروازه‌بان مدعی خواهیم بود. 2/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: