علیرضا نورمحمدی، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس که چند روز پیش مهمان تمرین سرخ‌پوشان بود، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط خوب پرسپولیس گفت: خدا را شکر من آرامش و انگیزه خوبی را در تمرین دیدم و به اعتقادم شرایط همه خوب است تا تیم قدرتمندی روانه مسابقات شود.

او افزود: تیم در حضور نفرات قدیمی، باتجربه و اضافه شدن نیروهای باانگیزه و جوان شرایط فوق‌العاده‌ای دارد و نه تنها شروع خوبی در لیگ خواهد داشت بلکه می‌تواند در لیگ ایران و فینال لیگ قهرمانان آسیا بهترین نتایج را رقم بزند.  

نورمحمدی درخصوص حضور ابراهیم شکوری، مدافع اسبق سرخ‌ها در کسوت مدیر اجرایی پرسپولیس تاکید کرد: حضور یک آدم فوتبالی به فضای این روزهای پرسپولیس کمک زیادی می‌کند. ابراهیم از خانواده پرسپولیس است. او سال‌ها در این تیم بازی کرده و به مشکلات بازیکنان و حواشی موجود آشناست، ضمن این‌که حضورش در کسوت دبیرکلی فدراسیون هم تجارب خوبی را در زمینه مدیریت فوتبال برای او ایجاد کرده و من این انتخاب را به فال نیک می‌گیرم.

او در مورد انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس گفت: شناخت زیادی از مدیرعامل جدید ندارم اما تعریف‌های خوبی از ایشان شنیدم. نسبت به این تغییر و تحولات خوشبین هستم و امیدوارم که با چارت مدیریت قوی که مدیرعامل جدید برای پرسپولیس انتخاب می‌کند، باشگاه در آرامش به کار خود ادامه دهد.

مدافع اسبق پرسپولیس درمورد بازی اول سرخ‌ها در لیگ بیستم برابر سایپا تصریح کرد: از الان لیگ را نمی‌شود پیش‌بینی کرد. در شرایط فعلی تیم‌ها نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی داشته‌اند و باید چند هفته بگذرد تا عیار تیم‌ها مشخص شود اما من بر این باور هستم که اگر با همان انگیزه‌ای که پرسپولیس در آسیا داشت، لیگ را  آغاز کند می‌تواند پنجمین قهرمانی متوالی را نیز به دست آورد.

نورمحمدی با اشاره به جدایی شجاع گفت: با حضور سیدجلال حسینی جایی برای نگرانی نیست. تجربه بالای او، انگیزه و تلاشی که دارد می‌تواند اتفاقات خوبی را برای پرسپولیس در دفاع رقم بزند. خلیل‌زاده بازیکن خوب و موثری بود اما پرسپولیس تا سیدجلال را دارد، نباید غمی داشته باشد. 3/5

خبرنگار: سمیه قدیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: