به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم هاکی‌روی یخ کشورمان از ساعت ۱۷:۴۰ دیروز  (پنج شنبه) به وقت محلی در چهارمین بازی خود به مصاف نماینده کشور قزاقستان رفت و موفق شد با نتیجه ۵ بر ۲ حریف خود را شکست داده و به اولین مدال برنز این رشته(مدال تاریخی) دست یابد. 

تیم منتخب ایران در نخستین دیدارش در ابن رقابت‌ها مقابل نماینده اوکراین چهار بر یک پیروز شد و در دومین بازی برابر تیم "آل_استار" ۵ بر صفر شکست خورد و شب گذشته برابر نماینده میزبان ۱۰ بر ۵ مغلوب شد. 

هاکی بازان ایران در شرایطی در این مسابقات حاضر شدند که روادید ۹ نفر از اعضای تیم ملی به بهانه شیوع بیماری کرونا صادر نشد و بهترین بازیکنان تیم هاکی روی یخ با نام “خرس‌های سفید” دبی در کنار ملی پوشان ایرانی مقیم خارج از کشور به نمایندگی از ایران در این مسابقات حاضر شدند.

ندیم مسلمی و امین یوسفی از کانادا، کیان فرساد از آمریکا، سعید و مسعود مهیمن از امارات لژیونر‌های کشورمان برای شرکت در این مسابقات هستند. 

بشیر معمارزاده مربی سابق بدنساز تیم ملی کشتی با توجه به همراهی بیش از یک دهه به عنوان مشاور تیم ملی هاکی ایران و حضورش در امارات مسئولیت کنترل نیمکت و هدایت تیم را در غیاب مربی تیم ملی بر عهده داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: