سیدمحمد علوی، مدیرعمل باشگاه ماشین‌سازی، درخصوص باز شدن پنجره نقل و انتقالات تیم تبریزی به گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: به دلیل بدهی‌هایی که به لوسیانو پریرا (شیمبا) که چهار سال پیش در گسترش فولاد بازی می‌کرد و همچنین دخسوس داشتیم  پنجره ما بسته شده بود که در نهایت آقای زنوزی و مالک جدید آقای پوررضایی و مسئولان زیربط مانند آقای بیات زحمت کشیدند و بدهی‌ها پرداخت شد که از آنها تشکر می‌کنم که باعث شدند پنجره نقل و انتقالاتی ماشین‌سازی باز شود.

او در خصوص مسئله بابک مرادی که فصل گذشته بازیکنان ماشین‌سازی بود و برای این فصل به استقلال رفته ادامه داد: تا 28 آبان‌ماه نقل و انتقالات ادامه دارد و طبق نامه‌ای که به ما زده‌اند قرار است به مسئله بابک مرادی در همین هفته رسیدگی شود.

مدیرعامل ماشین‌سازی درخصوص بازی مقابل شهرخودرو در اولین دیدارشان در لیگ بیستم عنوان کرد: ما با تمام قدرت به مسابقات پا می‌گذاریم و با توجه به تمرینات و برنامه‌ریزی کادر فنی می‌توان گفت بعد از گل‌گهر دومین تیمی بودیم که وارد تمرینات شدیم. کادر فنی و در راس آن وحید بیاتلو بسیار زحمت کشیدند و تیم جوان و با انگیزه‌ای را به وجود آوردند، با توجه به تمرینات مرتب و منظم دنبال نتیجه خوب هستیم.

او درخصوص برگزاری لیگ در شرایط کرونا افزود: دو هفته پیش از نفرات تیم تست کرونا گرفتیم که دو نفر از اعضای کادر فنی مبتلا به این ویروس بودند. خوشبختانه سه روز پیش تست PCR گرفتیم و به ایفمارک هم اعلام کردیم که جواب تست تمامی اعضا منفی است. نمی‌دانم دو هفته دیگر چه چیزی پیش می‌آید و شرایط خاص خودش را دارد. طبق نامه‌ای که مسئول مسابقات سازمان لیگ زده اگر تعداد نفرات از 15 نفر کمتر شد یک تیم نمی‌تواند در مسابقات شرکت کند و اینک ما مشکلی در این خصوص نداریم. همگی ملزم هستیم پروتکل‌ها را رعایت کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

علوی در پایان گفت: امسال سقف قراردادها در ماشین‌سازی کم شده اما از لحاظ سخت افزاری در شرایط ایده‌آل قرار داریم و با وجود مالکین محترم و اصحاب رسانه می‌توانیم کار خودمان را پیش ببریم که از زحمات همه این عزیزان تشکر می‌کنم. 2/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: