به گزارش برنا؛ نظرات و پیشنهادات هواداران باشگاه استقلال همواره برای تیم استقلال ارزشمند است. در این راستا باشگاه استقلال در نظر دارد طراحی لباس تیم فوتبال استقلال در لیگ برتر فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ را با همکاری هواداران طراحی و اجرا نماید؛

از این رو از تمامی هوادارانی که تمایل به همکاری در این طرح را دارند دعوت می شود که تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ طرح های پیشنهادی خود را به ایمیل info@fcesteghlal.ir ارسال نمایند.

در این راستا از شما هوادار عزیز دعوت می کنیم تا نکات زیر را قبل از انجام کار به خاطر بسپارید. 

• شرایط پذیرش طرح های ارسالی: 

۱. طرح ارسالی باید شامل بخش های مختلف کیت ورزشی مانند: پیراهن، شورت ورزشی، ست هتل و ... باشد.

۲. طراحی برای پیراهن اول تیم و پیراهن دوم و پیراهن سوم به صورت جداگانه باید انجام گردد. امکان طراحی یکی از ۳ لباس هم برای طراحان ممکن میباشد.طراحی لباس اول با رنگ غالب آبی و لباس دوم با رنگ غالب سفید  و لباس سوم با رنگ دلخواه می باشد.لطفا در هر طرح ذکر شود جهت کدام لباس تیم طراحی شده است

۳. طرح شما، چه ساده و چه الگو دار، باید مرتب، قابل رویت، دقیق و با کیفیت باشد.

۴. در طراحی خود حتما محل درج تبلیغات جلو و پشت پیراهن، روی شورت ورزشی، محل نام و شماره بازیکنان و لوگو لیگ و یا جام روی آستین را درنظر بگیرید.

۵. طرح ارسالی شما در صورتی که قابل اجرا باشد، توسط اسپانسر البسه روی کیت‌ها پیاده سازی خواهد شد.

۶. پیامدهای نقض قانون کپی برداری به عهده مالک اثر بوده و مجری این کمپین متوجه هیچ پیگردی نخواهد بود.

ما برای شناسایی شما طراح عزیز تنها به نام، نام خانوادگی و شماره تلفن همراه‌تان نیاز داریم، پس حتما اطلاعات دقیق خود را در ایمیل ارسالی ذکر نمایید.

همچنین باشگاه استقلال به طرح برتر که مورد استفاده قرار بگیرد علاوه بر تجلیل و معرفی در رسانه های باشگاه، هدیه نفیسی را اهدا خواهد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: