مجید میررحیمی، سرمربی تیم ملی ریکرو تیر و کمان، در خصوص شرایط اردوی تاین تیم به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: در حال حاضر اردوی تیم ملی را در رشته ریکرو برگزار کرده‌ایم. تعداد نفراتی که در حال تمرین هستند در هر رشته پنج نفر است. اردو در سایت آزادی برگزار می‌شود و از لحاظ آب و هوایی شرایط خوب داریم و توانستیم تمرینات خوبی را برگزار کنیم. تقریبا اهدافی که در این اردو داشتیم را به سرانجام رساندیم و بچه‌ها توانستند از نظر تکنیکی یک مقدار بهتر از اردوهای قبلی باشند.

او در خصوص برنامه اردوها تا آخر سال ادامه داد: پیش‌بینی شده اردوی بعدی یکم تا چهاردهم آذرماه در جزیره قشم باشد اما با توجه به شرایط و‌ همه‌گیری ویروس کرونا این اردو را در محلی که در نظر گرفتیم برگزار کنیم. اگر امکانش نباشد باز در سایت آزادی برگزار می‌کنیم چون تمرینات به صورت ایزوله است و بچه‌ها ورود و خروج ندارند و تا جایی که توانستیم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردیم. خدا را شکر تا به الان مبتلا به ویروس کرونا نداشتیم.

میر رحیمی در پایان در خصوص شرایط ملی پوشان افزود: کم کم باید روند پیشرفت ما صورت بگیرد، تیر و کمان یک رشته دیر بازده است و باید تمرینات مداوم و مستمر انجام شود تا به شرایط ایده‌آل نزدیک شویم ما برنامه‌ریزی‌های مان را کرده‌ایم. بعد از وقفه‌ای که افتاد داریم طبق برنامه پیش می‌رویم و بچه‌ها دارند تمام تلاش‌شان را می‌کنند که به اوج آمادگی نزدیک شوند. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: