بابک حاتمی، بازیکن جدید تیم شاهین بوشهر، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به پیوستنش به این تیم بوشهری گفت: دوست داشتم با شرایط خوبی امسال در لیگ برتر  بودم. در اوایل نقل و انتقالات هم چند پیشنهاد داشتم اما بودجه و شرایطش برایم خوب نبود و اصلی‌ترین دلیلی که تیم شاهین را برای ادامه فوتبالم انتخاب کردم حضور فراز کمالوند در این تیم بود.

او در ادامه افزود: در این مورد با هم صحبت کردیم و کمالوند از من خواست به شاهین بیایم و من هم روی حرف آقا فراز حرف نمی‌زنم و پیشنهاد ایشان را قبول کردم و امیدوارم بتوانم شرایط خوبی را در این تیم داشته باشم.

بازیکن فصل گذشته پارس جنوبی جم در ادامه درخصوص شرایط تیم شاهین بوشهر گفت: تیم خوبی داریم. این تیم بازیکن خوب و باتجربه  را در کنار نیروی‌های جوان داریم و حضور کمالوند نقطه قوت برای موفقیت تیم محسوب می‌شود. به هرحال باید به این موضوع هم اشاره کنم که بوشهر شهری خوب با مردمانی مهمان نواز و و فوتبال دوست است و امیدوارم با این شرایط بتوانیم تیم را به لیگ برتر بازگردانیم و دل این مردم خوب را شاد کنیم.

حاتمی تاکید کرد: کارمان در مسیر بازگرداندن تیم به لیگ برتر سخت است اما این توان و پتاسیل را داریم که شاهین را به لیگ برتر بازگردانیم.

مدافع اسبق پرسپولیس گفت: لیگ یک امسال با حضور مربیان جوان و باتجربه‌ها جذابیت خاصی پیدا می‌کند. حضور مربیان سرشناس رقابت را جالب‌تر می‌کند و امیدوارم با رفع مشکلات و محدودیت‌های ناشی از کرونا لیگ پویایی را در دسته اول شاهد باشیم و ما هم بتوانیم شاهین را به لیگ برتر بازگردانیم. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: