به گزارش برنا، حسن روشن در گفت‌وگو با روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور گفت: متاسفانه روزهای خوبی را نمی‌گذرانیم. کرونا باعث شده تا تعدادی از هم‌قطاران گذشته خود را از دست بدهیم ولی با این وجود باید روحیه خود را حفظ کرده و این روزها را سپری کنیم.

او افزود: حفظ پروتکل‌های بهداشتی، زدن ماسک، نداشتن تردد غیرضروری و ماندن در خانه می‌تواند به شکستن چرخه کرونا کمک کند. البته در کنار این‌ها باید در خانه و قرنطینه برنامه‌هایی برای جلوگیری از رخوت و کسالت داشت و نباید ورزش را فراموش کرد.

روشن با ابراز خوشحالی از تماس صندوق و پی جویی احوالش در این روزها ادامه داد: این تماس‌ها یادآور این است که ما فراموش نشده‌ایم. پیشکسوتان به احترام، توجه و با هم بودن نیاز دارند خوشبختانه صندوق در یک سال گذشته با برگزاری مراسم‌های تجلیل و جشن‌های تولد در این مهم، برنامه و سازماندهی خوبی داشته است.

روشن درمورد فعالیت‌ها و اقدامات صندوق حمایت گفت: خوشبختانه با آمدن دکتر ابطحی وضعیت صندوق خیلی بهتر شده و با جلسات متعدد تلاشش بر رسیدگی و ارائه خدمات بیشتر است.

او تاکید کرد: نگاه مثبت و دلسوزی دکتر ابطحی نسبت به ارتقای جایگاه پیشکسوتان مثال زدنی است. او فردی موثر است و من و بسیاری از پیشکسوتان خواستار و امیدواریم که مدیری چون دکتر ابطحی با تغییرات مرسوم در دولت و کابینه‌ها همچنان در صندوق بماند زیرا شناخت خوبی نسبت به مسائل پیشکسوتان دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: