به گزارش برنا؛احسان حاج صفی،کاپیتان تیم ملی درباره اردوهای اخیر ملی پوشان در ازبکستان،ترکیه و بوسنی و هرزگوین عنوان کرد: قبل از هر چیز از طرف خودم و تمامی بازیکنان تیم ملی کشورمان به خانواده مرحوم محمود یاوری و جامعه ورزش ایران درگذشت این مربی بزرگ فوتبال کشورمان را تسلیت می‌گویم.بازی با ازبکستان مسابقه بسیار خوبی بود. آن‌ها تیم بسیار خوبی داشتند، اما خدا را شکر ما هم توانستیم در این دیدار، بازی خوبی را از خودمان به نمایش بگذاریم و این تیم را شکست دهیم. از مسئولان فدراسیون فوتبال تشکر می‌کنم که در این شرایط سخت توانستند بازی خوبی را مقابل تیم فوتبال بوسنی برای ما فراهم کنند. تیم فوتبال بوسنی یکی از تیم‌های خوب فوتبال اروپا است و تقریبا تمام بازیکنان آن در تیم‌های خوب لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند. بازی بسیار سنگینی را با این تیم داشتیم و محک بسیار جدی را پشت سر گذاشتیم، ولی خدارا شکر توانستیم بازی خوبی را از خودمان به نمایش بگذاریم و این تیم را هم شکست دهیم.
وی ادامه داد: جو تیم ملی در دو اردوی اخیر بسیار خوب بود، از تمام بازیکنان تشکر می‌کنم که کمک کردند اردو‌های با کیفیتی را برگزار کنیم. در تیم ملی جوان‌های بسیار خوبی داریم که امیدوارم بتوانند برای تیم ملی مفید باشند.
کاپیتان تیم ملی درباره حضور اسکوچیچ در تیم ملی عنوان کرد: اسکوچیچ چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اخلاقی مربی خوبی است. او و کادرفنی تیم ملی با جان دل برای تیم ملی ما تلاش می‌کنند و امیدوارم شرایط جوری برای ما پیش رود که بتوانیم دل تمام مردم ایران را شاد کنیم.
حاج صفی درباره رسیدن خود به صد و دوازدهمین بازی ملی عنوان کرد: بابت این موضوع خوشحالم. خدا به من عزت داده که توانستم برای صد و دوازدهمین بار پیراهن تیم ملی را بر تن کنم.پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر بازیکنی یک افتخار است و من خوشحالم این افتخار 112 بار نصیب من شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: