ابراهیم اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در حال حاضر علاوه بر نیازی که به امتیازات بازی‌های لیگ برتر دارد، حواسش به دیدار فینال لیگ قهرمانان معطوف است و باید با تمرکز بالا برای رسیدن به این اهداف مختلفش تلاش کند.

او در ادامه درمورد بازی پیش‌روی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان تاکید کرد: این بازی، بازی سختی برای پرسپولیس خواهد بود. به هرحال تجربه نشان داده است که اکثر تیم‌ها برابر پرسپولیس و استقلال انگیزه‌های خاصی دارند ولی برای پرسپولیس که هدفی جز قهرمانی ندارد باید در هر شرایطی به برد فکر کند و برای رسیدن به آن تلاش کند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: بیشتر حریفان زمانی که نمی‌توانند برابر شرایط فنی خوب پرسپولیس بازی پایاپایی را انجام دهند، دست به ارائه بازی بسته و تدافعی می‌زنند تا بتوانند به حداقل امتیاز دست پیدا کنند اما بازی هجومی پرسپولیس در شروع بازی و رسیدن به گل می‌تواند این حربه تکراری حریفان را نقش بر آب کند.

اسدی درخصوص انتقاداتی که به خط حمله می‌شود گفت: این انتقادات در فصل‌های قبل به مهدی طارمی و علی علیپور هم می‌شد اما دیدید با گذشت زمان این نفرات تبدیل به بهترین مهاجمان ایران و پرسپولیس شدند. در مورد مهدی عبدی هم این موضوع صدق می کند. او مهاجم خوبی است و برای رسیدن به شرایط ایده آل زمان می‌خواهد. باید به او زمان داد تا شرایط خاص حضور در خط حمله پرسپولیس را بهتر ایجاد شود. 3/5

خبرنگار: سمیه قدیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: