به گزارش برنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد علی یحیوی درخصوص تمرینات تیم ملی جوانان و دروازه بان های حاضر در اردو گفت: خوشبختانه تمرینات زیر نظر کادر فنی به خوبی دنبال می شود و شرایط بسیار خوبی در اردو داریم. تلاش ما این است که بهترین ها برای حضور در فهرست نهایی انتخاب شوند. با توجه به محدودیت تعداد نفرات در اردو تغییراتی را در فهرست ایجاد می کنیم و بعضی از دروازه بان ها بعد از چند جلسه جای خودشان را به گزینه های دیگری می دهند تا همه نفرات شایسته این رده سنی را بتوانیم ببینیم و در نهایت تصمیم گیری کنیم.

مربی دروازه بان های تیم ملی جوانان اضافه کرد: ما دروازه بان های بسیار خوب و با استعدادی در این رده داریم و فکر می کنم خیلی زود می توانیم به تصمیم نهایی برای انتخاب گزینه های مورد نظر برسیم. می توانم بگویم در این پست جای هیچ نگرانی نیست و دروازه بان هایی در اختیار داریم که تجربه خوبی در مسابقات رسمی و غیر رسمی به دست آورده اند و مورد اعتماد کادر فنی قرار دارند. امیرحسین نیک پور در مسابقات کافا همچنین بازی های مقدماتی جوانان و بازی های تدارکاتی عملکرد بسیار خوبی داشته و خیال کادر فنی را راحت کرده همچنین محمدجواد کیا به جمع ما اضافه شده که تجربه بازی در لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن شهر خودرو را دارد. در این مدت چند دروازه بان دیگر هم در تمرینات حضور یافتند که عملکرد آنها را هم به دقت زیر نظر داریم و در نهایت سعی می کنیم بهترین گزینه ها را برای معرفی فهرست نهایی انتخاب کنیم.

یحیوی گفت: دروازه بان های تیم ملی جوانان می توانند این پست را به یکی از نقاط قوت تیم تبدیل کنند همچنین حضور این نفرات نشان می دهد آینده درخشانی در انتظار تیم های ملی خصوصا در پست دروازه خواهیم داشت و تیم ملی امید همچنین تیم ملی بزرگسالان ایران سنگربانان مستعد و توانمندی در اختیار خواهد داشت که آینده خط دروازه این تیم ها تضمین می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: