به گزارش برنا، «بهنام یخچالی» لژیونر بسکتبال ایران که در بوندسلیگا ۲ بازی می کند در گفت و گویی، اظهار داشت: پس از اینکه مچ پایم پیچید و مصدوم شدم، مشکلی در راه رفتن نداشتم اما هنگام تمرینات پر فشار درد زیادی داشتم. «درک باورمن» سرمربی تیم روستوک من را به پزشک تیم فوتبال بایرن مونیخ معرفی کرد و پس از انجام عکس برداری متوجه شدند یک استخوان کوچک در قوزک مچ پایم گیر کرده و دردی که داشتم هم به همین دلیل بوده است. باشگاه تصمیم گرفت برای از دست ندادن فرصت هرچه سریع‌تر عمل کنم و در همین راستا هماهنگی‌های لازم را انجام دادند و بلافاصله با روش ارتروسکوپی این جراحی انجام شد.

وی افزود: خدا را شکر الان وضعیت خوبی دارم و طبق گفته پزشک معالجم تا چهار هفته دیگر می‌توانم دوباره وارد زمین شوم و حدودا از ۲ هفته دیگر می‌توانم تمرینات سبک را آغاز کنم. آخر فروردین ماه رقابت‌های پلی‌آف بوندسلیگا ۲ آغاز خواهد شد و من در این مسابقات کنار تیم خواهم بود و بازی می‌کنم. در واقع از اواخر اسفند ماه می‌توانم در بازی‌ها حضور داشته باشم و چند دیدار قبل از پلی‌آف هم برای روستوک بازی خواهم کرد. مرحله پلی‌آف ما از اوایل فروردین ماه آغاز شده و اوایل اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.

یخچالی اظهار داشت: در حال حاضر تیم ما در صدر جدول قرار دارد، طی چند بازی اخیر نتوانستیم پیروز شویم اما خوشبختانه تعدادی از تیم‌های مدعی هم بازی‌ها را باختند. بنابراین هنوز جایگاه اول این رقابت‌ها را داریم و انشاالله تا آغاز مرحله پلی‌آف در همین جایگاه بمانیم. در ماه اخیر چند بازی خیلی خوب داشتیم و برهیمن اساس من را به عنوان نامزد بازیکن برتر ماه انتخاب کردند، این انتخاب بر اساس تصمیم عوامل خود لیگ بوده است. خوشبختانه در مرحله رای‌گیری هم، مردم لطف کردند و به من رای دادند و من به عنوان بازیکن برتر ماه انتخاب شدم. البته مهم‌تر از آن نتیجه تیمی است که انشاالله بتوانیم به بوندسلیگا یک صعود کنیم.

لژیونر بسکتبال ایران اضافه کرد: مردم اوایل من را نمی‌شناختند و برای آن‌ها عجیب بود که یک بازیکن ایرانی به عنوان لژیونر در لیگ آن‌ها بازی می‌کند و دوست داشتند عملکرد من را بررسی کنند زیرا معمولا تیم‌ها بازیکنان آمریکایی و اروپایی را جذب می‌کردند. خوشبختانه مردم برخورد خوبی با من داشتند و با آن‌ها ارتباط نزدیکی دارم. انشاالله این ارتباط باقی بماند چون دوست دارم فصل بعدی هم با همین تیم در بوندسلیگا یک بازی کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: