رضا نوروزی، مهاجم اسبق تیم پرسپولیس، در گفت‌وگو با گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به شرایط خوب پرسپولیس در شروع دور برگشت لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس با پیروزی‌های متوالی که در بازی‌های اخیر به دست آورده اعتماد به نفس خوبی را کسب کرده و با توجه به توان فنی خوبی که دارد، قادر است این روند خوب را ادامه دهد.

این بازیکن اسبق پرسپولیس در ادامه در خصوص انتقادی که به پیروزی‌های تک گله این تیم وارد می‌شود، تصریح کرد: این انتقاد اصلا توجیه پذیر نیست. پرسپولیس با ساختار دفاعی خوبی که دارد، توانسته است در بازی‌های اخیر کمترین آمار گل خورده را داشته باشد. این در حالی است اگر چه شاید پیروزی یک بر صفر پیروزی شکننده‌ای باشد اما در پایان فصل امتیازات و پیروزی‌هاست که قهرمان را مشخص می‌کند نه فاکتورهای دیگر. این که پرسپولیس سخت گل می‌خورد یک هنر برای این تیم محسوب می‌شود و جای تقدیر دارد. به هر حال بهتر است پیروزی‌های پررنگ‌تری برای پرسپولیس رقم بخورد اما این که از این پیروزی‌ها انتقاد شود، اصلا توجیه پذیر نیست و این هنر پرسپولیس است که می‌تواند خوب دفاع کند و از حداقل اندوخته‌اش به خوبی محافظت کند.

مهاجم سال‌های گذشته پرسپولیس در واکنش به عملکرد مهاجمان حال حاضر تیم گل‌محمدی تصریح کرد: پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد و انتظارها از این نفرات این است که سهم ویژه‌ای در گلزنی داشته باشند. به هر حال تاکید می‌کنم مهاجمانی مثل وحید امیری و مهدی عبدی از نظر فنی مهاجمان  خوبی هستند و فکر می‌کنم یک مقدار فشار روانی و استرس باعث شده آنها در ضربات نهایی تمرکز لازم را نداشته باشند و بی‌دقت عمل کنند. به اعتقاد من با به ثمر رساندن یکی، دو گل، این معضل و مشکل مهاجمان حل خواهد شد، ضمن این که با توجه به جذب مهدی ترابی، بازگشت آل‌کثیر و حضور احتمالی مغانلو خط حمله پرسپولیس فوق‌العاده‌تر از حال حاضر می‌شود.

مهاجم اسبق سرخ‌ها که اتفاق سابقه بازی در صنعت‌نفت آبادان را نیز در کارنامه خود دارد، در مورد تقابل این هفته پرسپولیس برابر آبادانی گفت: به نظرم این دیدار بازی زیبا و جذابی خواهد شد. پرسپولیس که این روزها شرایط خوبی دارد. صنعت‌نفت هم اگر چه در نتیجه‌گیری فراز و نشیب دارد اما بدون شک در مقابل پرسپولیس با انگیزه بالایی به میدان می‌رود که این موضوع می‌تواند این بازی را جذاب و تماشایی کند. به اعتقاد من  باتوجه به شرایط تیم‌ها و همین طور برگزاری بازی در آبادان پیش بینی نتیجه این دیدار خیلی سخت است اما اطمینان دارم طرفداران دو تیم از تماشای یک بازی جذاب لذت خواهند بود. 4

خبرنگار: سمیه قدیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: