به گزارش برنا؛ حمید عبداللهی که به جای رسول خطیبی در نشست خبری پیش از دیدار فردای تراکتور ایران برابر شارجه امارات حضور پیدا کرده بود، گفت: به باشگاه شارجه بابت صعود به دور بعد تبریک می‌گویم. در تمام بازی‌ها تمام تلاش کادر فنی و بازیکنان این بود که روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم.

او افزود: کار خیلی سختی بود که هر سه روز یک بار بازی کنیم و این اتفاق فشار زیادی روی بازیکنان در همه گروه‌ها ایجاد کرد. فقط فرصت این را داشتیم که روی ریکاوری تمرکز کنیم و باید ایرادات را تئوری حل می‌کردیم.

مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: برای مردم فهیم و هواداران تیم‌مان با تمام وجود تلاش کردیم و فردا هم با تمام وجود برای صعود تلاش خواهیم کرد و راهی جز برد نداریم‌. هم قسم شدیم که فردا پیروز باشیم و اعتماد کامل به تمام بازیکنان داریم. فردا دنبال پیروزی هستیم و امیدواریم با اتفاقاتی که در دیگر گروه‌ها رقم می‌خورد، به مرحله بعد صعود کنیم.

عبداللهی درباره اینکه تراکتور در 4 مسابقه گلی دریافت نکرده است و این تیم در بازی بعدی چه هدفی دارد، خاطرنشان کرد: در بازی اول سه گل زدیم و بعد از زدن دو گل سه گل خوردیم و با تغییرات به بازی برگشتیم. بعد از دیدار اول سعی کردیم روی کارهای دفاعی تمرکز کرده تا بتوانیم از دروازه‌مان محافظت کنیم‌. در خیلی از بازی‌ها نیز شانس گلزنی داشتیم و این شانس را از دست دادیم. فردا با تغییرات زیادی مقابل شارجه حاضر خواهیم شد و علاوه بر اینکه هدف‌مان گل نخوردن و حفظ روند دفاعی است، دنبال پیروزی خواهیم بود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: