به گزارش برنا، امیر غلام زادگان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص حضورش در اولین اردوی تیم ملی فیتنس اسپرت اظهار داشت: در روز نخست، بازبینی ملی پوشان با حضور رئیس فدراسیون، سرپرست تیم های ملی و سرپرست کمیته فیتنس فدراسیون با اجرای 2 راند "فیگور" و "روتین" برگزار شد. اردوی تیم ملی فیتنس اسپرت از سطح کمی و کیفی بالایی برخوردار بود و هر یک از ورزشکارانی که نیاز به اصلاح در عملکردشان داشتند تذکر داده شد و نقاط ضعف و قوت هر یک از ما مورد بررسی قرار گرفت. در ادامه نیز زیر نظر آقایان سطانی نژاد، زندی و اسماعیل پور به تمرین پرداختیم.

ملی پوش فیتنس اسپرت ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری اردو در چنین سطح مطلوبی افزود: منتخبین حاضر در اردوی تیم ملی دارای آمادگی خیلی خوبی بودند و بسیار با انگیزه هستند. هر یک از ما در تلاش هستیم تا جزو نفرات نهایی انتخاب شویم. من هم تمام تلاشم را می کنم تا بهترین خودم را ارائه دهم تا به امید خدا جزو نفرات اصلی جهت اعزام به رقابت های جهانی باشم و با اقتدار باعث افتخار آفرینی کشورم شوم.   

او تصریح کرد: دکتر نصیرزاده در روز نخست اردو درباره استعدادیابی فیتنس از سنین پایین تر صحبت کرد که این موضوع بسیار مسرت بخش بود چرا که نوجوانان و جوانان ورزشکار و علاقه مند به رشته فیتنس می توانند از ابتدای راه وارد این رشته شوند. قطعاً این امر باعث می شود افراد بصورت تخصصی در همین رشته گام بردارند تا در آینده شاهد خروجی های خوبی باشیم.

غلام زادگان در پایان با اشاره به اینکه سال های اخیر تمریناتی در راستای بدنسازی و فیتنس داشته است و همیشه علاقه مند به حضور در مسابقات مربوط به این رشته بود، تصریح کرد: خدا را شکر فدراسیون، رشته فیتنس اسپرت را وارد مجموعه خود کرد و سفت و سخت پشت این رشته پر طرفدار ایستاده است و از فیتنس و ورزشکاران آن حمایت می کند. بنظرم فیتنس یک رشته پایه محسوب می شود. باید به صورت طبیعی و پایه سطح آمادگی جسمانی را افزایش دهیم و تمام فاکتورها را به صورت هم زمان تقویت کنیم که امر باعث ایجاد تناسب در تمام سطوح بدن می شود و تیپ ظاهری و فیزیک خوبی برای ورزشکار ایجاد می کند و حتی ورزشکار را آماده حضور در تمام رشته های ورزشی می کند.

"امیر غلام زادگان" سال 1375 در استان خراسان رضوی متولد شد و ساکن مشهد می باشد. وی از 5 سالگی وارد عرصه ورزش شد و به صورت تخصصی در رشته ژیمناستیک فعالیت داشت. غلام زادگان 8 سال ملی پوش رشته ژیمناستیک بود و طی سال های 1382 تا 1392 و 1395 تا 1398 قهرمان کشور بود. با آغاز به کار رشته جدید فیتنس اسپرت غلام زادگان مسیر ورزشی خود را تغییر داد و به صورت حرفه ای وارد دنیای جدیدی شد. هم اکنون او زیر نظر علی زرافشان در رشته فیتنس اسپرت فعالیت می کند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: