به گزارش برنا، رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم با اعلام این خبر عنوان داشت: اعضای تیم کوهنوردی باشگاه آرش کاویان شیراز به سرپرستی محمد رازقی نژاد و راهنمایی سیاوش شهباززاده در تاریخ 14 خردادماه به قله سبلان صعود کردند.

وی افزود: مدیریت کمپینگ این تیم با ایرج معانی، مسوول کارگروه جوانان فدراسیون کوهنوردی کشور و سعید گودرزی، عضو تیم کوهنوردی منطقه آزاد قشم نیز به عنوان پزشک، عکاس و مسوول فنی همراه تیم مذکور بود.

موسایی با ارائه گزارشی از این صعود گفت: محل کمپ این تیم در ارتفاع سه هزار و 600 متری کوه سبلان بود که اعضا پس از گذراندن یک شب، صبح روز 14 خرداد ماه ساعت 5:30 صبح پیمایش آغاز و ساعت 12 ظهر به قله رسیدند.

رییس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم در پایان ضمن تقدیر از تلاش های اعضای تیم کوهنوردی این هیأت گفت: باعث خرسندی است که کاردانی و تلاش بی وقفه اعضای این هیأت موجب شده تا قشم در سطح کشور به داشتن نیروهای فنی و کاربلد در حوزه کوهنوردی شناخته شده و برای صعود به قلل مختلف از سوی باشگاه های دیگر دعوت شوند.

موسایی همچنین از ایرج معانی، مسوول کارگروه جوانان فدراسیون کوهنوردی کشور، اعضای تیم کوهنوردی باشگاه آرش کاویان شیراز و سرپرست این تیم، محمد رازقی نژاد به مناسبت همکاری نزدیک و همراهی با هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی منطقه آزاد قشم تقدیر و تشکر کرد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: