مجید خدایی در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا:

افتتاح آکادمی بین‌المللی یک حرکت رو به جلو است/ تیم ملی کشتی می‌تواند در المپیک نتایج مناسبی را بگیرد

افتتاح آکادمی بین‌المللی یک حرکت رو به جلو است/ تیم ملی کشتی می‌تواند در المپیک نتایج مناسبی را بگیرد

پیشکسوت کشتی گفت: تیم‌ ملی ایران همیشه در مسابقات مهم از عدم اتحاد آسیب خورده است.

مجید خدایی، پیشکسوت کشتی درباره افتتاح مرکز ifbb در ایران در گفت ‌و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: تبریک می‌گویم به فدراسیون بدنسازی که حرکت‌های رو به جلو دارد.  ورزش ما زمانی موفق می شود که خودش را به استاندارهای جهانی برساند. افتتاح آکادمی بین المللی یک حرکت رو به جلو است که کمک خواهد کرد این علم و دانشی که در ایران تولید می شود در کل دنیا نیز مورد استفاده همه قرار بگیرد. قطعا نزدیکی فدراسیون ایران با فدراسیون جهانی کمک خواهد کرد ایران در آینده در این رشته حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

او درخصوص عدم همکاری خود با فدراسیون کشتی نیز گفت: الان که از دور کشتی را تماشا می‌کنیم و لذت می‌بریم. در سالهای گذشته در کمیته فنی فدراسیون بودم حالا سیاست‌های فدراسیون تغییر کرده است و به کل این کمیته تعطیل شده و ما هم افتخار حضور نداریم. البته مهم این است که کشتی در حرکت باشد و مسیر موفقیت را طی کند. 

خدایی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم المپیک را در پیش داریم که بسیار اهمیت دارد. در برخی وزن‌ها مشخص است که چه ورزشکاری به توکیو اعزام خواهد شد و در سایر وزن‌ها نیز به زودی مشخص می‌شود. تیم خوبی داریم اما در کشتی اختلاف‌ها بسیار کم است بنابراین تیمی برنده می‌شود که بیشتر از نظر روانی خودش را برای برد آماده کرده باشد. تیم ایران همیشه در گذشته نزدیک المپیک که می‌شد از عدم اتحاد و حواشی لطمه خورده اما امیدوارم که این دوره این اتفاقات تکرار نشود تا تیم خوبمان بتواند در کمال آرامش افتخار آفرینی کند. 3

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده