مجید خدایی، پیشکسوت کشتی درباره افتتاح مرکز ifbb در ایران در گفت ‌و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: تبریک می‌گویم به فدراسیون بدنسازی که حرکت‌های رو به جلو دارد.  ورزش ما زمانی موفق می شود که خودش را به استاندارهای جهانی برساند. افتتاح آکادمی بین المللی یک حرکت رو به جلو است که کمک خواهد کرد این علم و دانشی که در ایران تولید می شود در کل دنیا نیز مورد استفاده همه قرار بگیرد. قطعا نزدیکی فدراسیون ایران با فدراسیون جهانی کمک خواهد کرد ایران در آینده در این رشته حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

او درخصوص عدم همکاری خود با فدراسیون کشتی نیز گفت: الان که از دور کشتی را تماشا می‌کنیم و لذت می‌بریم. در سالهای گذشته در کمیته فنی فدراسیون بودم حالا سیاست‌های فدراسیون تغییر کرده است و به کل این کمیته تعطیل شده و ما هم افتخار حضور نداریم. البته مهم این است که کشتی در حرکت باشد و مسیر موفقیت را طی کند. 

خدایی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم المپیک را در پیش داریم که بسیار اهمیت دارد. در برخی وزن‌ها مشخص است که چه ورزشکاری به توکیو اعزام خواهد شد و در سایر وزن‌ها نیز به زودی مشخص می‌شود. تیم خوبی داریم اما در کشتی اختلاف‌ها بسیار کم است بنابراین تیمی برنده می‌شود که بیشتر از نظر روانی خودش را برای برد آماده کرده باشد. تیم ایران همیشه در گذشته نزدیک المپیک که می‌شد از عدم اتحاد و حواشی لطمه خورده اما امیدوارم که این دوره این اتفاقات تکرار نشود تا تیم خوبمان بتواند در کمال آرامش افتخار آفرینی کند. 3

خبرنگار: علی شفیعی‌جم

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: