به گزارش برنا، دانیال شه‌بخش، بوکسور اعزامی به المپیک توکیو اظهار کرد: آخرین روزهای استراحت و تعطیلی را سپری کردیم و از دیروز (جمعه 11 تیرماه) در اردوی یک هفته ای کیش حضور یافتیم تا آخرین مراحل آماده شدن برای حضور پرقدرت در المپیک انجام شود. پس از اردوی کیش ادامه تمرینات را تا زمان اعزام به المپیک در تهران پیگیری می کنیم، البته تمرکز من علاوه بر تمرینات تخصصی بیشتر روی کاهش وزن است. با وجودی که به دلیل شیوع ویروس کرونا سال گذشته هیچ اردو، تمرین و مسابقه تدارکاتی نداشتیم و تنها اردوی مشترک با ازبکستان برگزار کردیم اما خوشبختانه نتایج خوبی در مسابقات قهرمانی آسیایی در امارات کسب کردیم و خیز اصلی برای تاریخ سازی بوکس کشور را همانجا برداشتیم.

وی درباره شناخت از حریفانش در المپک توکیو گفت: از حریفان آسیایی ام شناخت خوبی دارم بخصوص اینکه با دوتن از آنان تجربه مبارزه دارم و می دانم که در توکیو پرقدرت تر از قبل حاضر می شوند و این کار مرا سخت تر  می کند اما به طور کلی کار سختی پیش رو دارم ولی با وجود این شرایط خوشبختانه روحیه خوبی دارم.

شه‌بخش درباره حمایت کمیته ملی المپیک از ورزشکاران اعزامی اظهار کرد: کمیته ملی المپیک از ورزشکاران المپیکی حمایت خوبی کرده و شکر خدا تمام کارهایی را که باید، انجام داده است، امیدوارم به یاری خدا ما نیز آنچه در توان داریم و از دستمان برمی آید روی رینگ به کار گیریم.

بوکسور المپیکی درخصوص شعار کاروان اعزامی به المپیک (همه برای ایران) گفت: این شعار عین واقعیت است و هدف کاروان اعزامی کشورمان به توکیو همین است چراکه همه ما چه ورزشکار و چه سایر اعضای کاروان با هدفی مشترک که سربلندی ایران است به المپیک می رویم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: