به گزارش برنا؛ سیدسیروس پورموسوی، سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان، در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: با توجه به اینکه در بازی هفته گذشته مقابل سپاهان شکست سنگینی را متحمل شدیم این بازی برای ما حائز اهمیت است و بازیکنان ما به دنبال این هستند که ثابت کنند آن بازی فقط یک اتفاق بوده است.

سرمربی صنعت نفت با بیان اینکه فردا با تمام توان بازی می‌کنیم تا با کسب سه امتیاز جبران مافات کنیم، تصریح کرد: مطمئنا در بازی فردا هجومی بازی خواهیم کرد اما بازی در این شرایط بسیار سخت است، ما در انتهای فصلی هستیم که بازی‌های فشره و فرسایشی داشت، از طرفی مشکلات و مصدومان تیم گریبانگیر تیم ما شد. در هفته‌ای که گذشت تمام جلسات تمرینی ما زیر 50 دقیقه بود، چراکه شرایط جوی بسیار نامناسب است و امیدواریم از شرایط میزبانی به نحو احسن استفاده کنیم.

او عنوان کرد: تمام تلاش ما این بود که فکر بازیکنان را از بازی قبل خارج کنیم و از اشتباهات آن بازی درس بگیرم، مطمئنم که اگر بازیکنان در بازی فردا مسئولیت پذیر باشند و بتوانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند، برنده بازی خواهیم بود.

سرمربی صنعت نفت با اشاره به موضوع قرارداد بازیکنان، بیان کرد: هنوز در این خصوص صحبتی صورت نگرفته و باشگاه ابتدا به دنبال این است که بخشی از مطالبات عقب افتاده بازیکنان را پرداخت کند تا با دلگرمی بیشتر نسبت به موضوع تمدید قرارداد با باشگاه وارد مذاکره شوند.

پورموسوی درخصوص نشستی که قرار بود با مدیرعامل این باشگاه برای فصل آینده برگزار کند، یادآور شد: طی صحبتی که با مدیرعامل باشگاه داشتم، مقرر شد تا ابتدا بخشی از مطالبات بازیکنان  و کادر فنی پرداخت شود تا بتوانیم در خصوص آینده صحبت کنیم. در حال حاضر با توجه به اینکه مطالبات زیادی توسط بازیکنان از باشگاه وجود دارد، بعید می‌دانم که بازیکنان بخواهند در خصوص تمدید قرارداد خود با باشگاه پیش قدم شوند، مگر اینکه اتفاقی رخ دهد که نشان دهنده تغییر وضعیت تعهد باشگاه به بازیکنان باشد.

او درخصوص نحوه چیدمان ترکیب تیمش در بازی مقابل مس، عنوان کرد: ما در مقابل سپاهان نیز از 6 بازیکن جوان استفاده کردیم. در بازی فردا نیز با توجه به شرایط، هر چند که مسابقه بزرگی در پیش داریم و به بازیکنان با تجربه نیاز داریم، اما سعی می‌کنیم که در کنار آن از بازیکنان جوان خود نیز استفاده کنیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: