شاهین موسوی بوکسور وزن 75 کیلوگرم کشورمان روز گذشته در چهارمین روز برگزاری بازی های المپیک توکیو مقابل یوییتو موریواکی از ژاپن شکست خورد و از صعود به یک هشتم نهایی بازماند.

پیش از این نیز دانیال شه‌بخش بوکسور در وزن 57 کیلوگرم ایران در بازی‌های المپیک توکیو، در نخستین مبارزه خود (مرحله یک شانزدهم) به مصاف "محمد حاموت" از مراکش رفت که با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی دست یافت. بوکسور سبک وزن ایران در دور بعد باید مقابل "لازارو آلوارز" کوبایی که مدال طلای جهان و برنز المپیک را در کارنامه دارد به روی رینگ برود.

عیسی گل‌محمدی، کارشناس بوکس درباره عملکرد دو نماینده کشورمان در این دوره از بازی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: هر دو بوکسور ما خیلی خوب ظاهر شدند. دانیال که واقعا خوب بود و موفق شد از سد حریف مراکشی عبور کند. هرچند در مرحله یک هشتم حریف سرسختی از کوبا دارد ولی باز امید داریم که او برنده شود. از دید من اگر دانیال برنده این دیدار شود قطعا کسب مدال او در این دوره از مسابقات قطعی خواهد بود.

او در ادامه افزود: شاهین موسوی هم بوکسور بسیار شایسته‌ای است. متاسفانه به داوری باخت اما این را فراموش نکنیم که ما برای این قهرمانان باید شرایط بهتری را فراهم کنیم و آنها با همین وضعیت هم بسیار خوب ظاهر شدند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: