به گزارش برنا؛ الهلال به عنوان تیم اول عربستان در حالی برای دیدار برابر پرسپولیس آماده می شود که برخلاف تیم گل محمدی در ترکیب اصلی اش تکیه ویژه بر مهره های خارجی تیمش دارد. 

این تیم در حال حاضر با 7 بازیکن خارجی این فصل را دنبال می کند، ستاره هایی که در بازی های این فصل لیگ عربستان نیز جزو مهره های اصلی این تیم محسوب می شود.  این تیم در خط دفاع خود از جانگ هیون سو از کره بهره می برد که در پست دفاع میانی جزو نفرات اصلی الهلال به حساب می آید.

بیشترین تراکم الهلال در بهره گیری از بازیکنان خارجی در خط میانی این تیم است؛ جایی که لوسیانو ویتو از آرژانتین، ماتیوس پریرا از برزیل، آندره کاریو از پرو و گوستاو از کلمیبا در خدمت الهلال هستند که در بین این نفرات می توان گفت پریرای برزیلی یکی از خطرناک ترین خارجی های میانه میدان این تیم محسوب می شود که نامش جزو پاسورهای موفق این تیم قرار دارد. بالاخره در خط حمله الهلال شاهد حضور موسی مارگا از مالی و گومیس ستاره فرانسوی هستیم که یکی از خطرناک ترین زوج های حاضر در عربستان را تشکیل می دهند.

یک گل از گومیس و یک پاس گل از موسی مارگا در برابر استقلال، در پیروزی این تیم مقابل دیگر نماینده ایران در مرحله قبل تاثیر زیادی در پیروزی اخیر این تیم در لیگ قهرمانان داشت. حضور 7 ستاره خارجی را در حالی در جمع الهلالی ها شاهد هستیم که 4 بازیکن حق حضور در مسابقات لیگ قهرمانان را دارند و پرسپولیس تنها بوژیدار رادوشوویچ را به عنوان بازیکن خارجی در جمع خود می بیند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: