وزیر ورزش و جوانان:

حضور بانوان ورزشکار با حجاب اسلامی در مسابقات جهانی یک برگ برنده است/ زنان هندبالیست می‌توانند پا به پای آقایان افتخارآفرینی کنند

وزیر وررش و جوانان گفت: حضور بانوان ورزشکار با حجاب اسلامی در مسابقات جهانی یک برگ برنده برای کشور است.

به گزارش برنا، دکتر سید حمید سجادی در مراسم بدرقه تیم ملی هندبال بانوان به مسابقات جهانی اظهار داشت: بهترین آرزوها را برای دختران هندبالیست داریم و امیدوارم که در مسابقات جهانی عملکرد خوبی داشته باشند. تشکر می کنم از مجموعه فدراسیون برای همه زحماتی که برای تیم بانوان کشیده تا به این مرحله رسیده است.

وی افزود: خوشحالیم که بانوان ما در هدفی که داشتند موفق بودند و توانستند جواز حضور در مسابقات جهانی را بگیرند. بانوان می‌توانند همپای تیم هندبال مردان افتخارآفرینی کنند و به صورت مداوم در مسابقات جهانی حضور داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: کسب دو کرسی بین المللی توسط فدراسیون هندبال اتفاق بزرگی است و قطعا می تواند به توسعه این رشته در کشور کمک کند. امروز گرد هم آمدیم که به این حضور بانوان در مسابقات جهانی رسمیت ببخشیم و بگوییم دعای خیر مردم بدرقه راه شما است. شاید انتظاری نباشد اینکه بخواهیم نتیجه خاصی در اولین حضور خود بگیرید ولی همین حضور بانوان با حجاب اسلامی یک برگ برنده برای کشور است و چشم همه دنیا به عملکرد شما خواهد بود.

وی گفت: افزایش سهمیه بانوان در مسابقات برون مرزی انتظار داخلی و بین المللی است که ما نیز سعی می کنیم در مسابقات آسیایی و المپیک شرایط این افزایش سهمیه را فراهم کنیم

انتهای پیام//

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده