مقانلو: قصد داریم از تمام ظرفیت های تکواندو بهره ببریم

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: قصد داریم در این مدت زمان از تمام پتانسیل موجود تکواندوکاران، بهترین استفاده لازم را ببریم.

به گزارش خبرگزاری برنا، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان درباره بررسی عملکرد تکواندوکاران در رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان، عنوان کرد: سعی کردیم نام هیچ بازیکنی از قلم نیفتد و کسانی که صلاحیت حضور در انتخابی تیم ملی را داشتند، در این رقابت ها شرکت کنند. در نهایت ملی پوشان برتر و منتخب به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند تا اردو را رسما از یکشنبه چهارم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

او ادامه داد: قصد داریم در این مدت زمان از تمام پتانسیل موجود تکواندوکاران بهترین بهره وری را داشته باشیم. چالش سختی پیش روی ما است اما سعی داریم در مسابقات آتی با تلاش و کوشش به هدفی که داریم  برسیم. همچنین من برنامه یک ساله  به فدراسیون تکواندو ارائه داده ام تا برای قابت های پیش رو آماده شویم.

مقانلو درباره تغییر قوانین جهانی داوری تکواندو، متذکر شد: این مورد تنها شامل ایران نیست و همه کشورها با این اتفاق مواجه شده اند؛ بنابراین تمام تلاش ما بر این است تا در این مدت زمان ملی پوشان را با قوانین جدید بروز کنیم. قانون همواره امکان تغییر دارد و من این تحولات را به فال نیک می گیرم؛ هر تیمی بتواند سریع تر خود را بروز کند، قطعا با چالش کمتری مواجه خواهد شد.

سرمربی تیم ملی تکواندو درباره حضور نام  برخی ملی پوشان در تیم های دانشجویان، امید و همزمان در بزرگسالان، عنوان کرد: در رقابت های انتخابی درون اردویی اگر هر کدام از2 تیم ملی امید و و دانشجویان به  نفراتی که نامشان  در لیست بزرگسالان دیده می شود، نیاز داشتند می توانند از آن ها استفاده کنند.

مقانلو در انتها بیان کرد: امیدوارم با کمک یکدیگر و البته تلاش، بتوانیم تکواندو را به روزهای اوج برگردانیم.

انتهای پیام//

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده